Prie „Audi“ elektromobilių komandos jungiasi „Youtube“ platformoje puikiai pažįstamas lenktynininkas

Prie „Audi“ elektromobilių komandos jungiasi „Youtube“ platformoje puikiai pažįstamas lenktynininkas

Rokas Gaidys

2021-09-24, 10:45

Turbūt visi užkietėję automobilių fanatikai yra ne vieną valandą praleidę stebėdami vieno iš „Hoonigan“ lenktynių pionieriaus Ken Block išdarinėjamus triukus „Youtube“ platformoje ir tikriausiai suprato, kad tai atkartoti yra beveik neįmanoma. Be „Gymkhana“ serijos, paskutiniais metais Ken bendradarbiavo su „Ford“, o šios savaitės viduryje „Audi“ pranešė, kad profesionalus lenktynininkas jungiasi prie populiaraus Vokietijos automobilių gamintojo, o įdomiausia yra tai, kad jis padės kurti ir populiarinti ateities elektrinius automobilius.

A217224_x750

Tai yra nemažas žingsnis automobilių pramonės gigantui, kuris turi gana gilias šaknis ralyje ir šią koloboraciją tikrai turėtų patvirtinti „Hoonigan Racing“ divizija. Pats Block daug informacijos apie šį bendradarbiavimą nepateikė, tačiau teigia, kad jie kartu su „Audi“ nori pademonstruoti elektromobilių mobilumą ir funkcionalumą naujais bei smagiais būdais. Savo kalbą jis užbaigia pagirdamas automobilių gamintoją teigdamas, kad pastarieji fantastiškai padirbėjo pritaikydami savo mašinas ateičiai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

2022-audi-rs-q-e-tron

Jau prieš kurį laiką „Audi“ pranešė, kad šiuo metu turi planų išbandyti savo „RS Q E-Tron“ jau ateinantį sausį vykstančiame „Dakaro“ ralyje ir dabar atsirado aiškus kandidatas į pagrindinio vairuotojo poziciją. Ken Block beveik per visą savo praleistą „Ford“ kompanijoje taip pat dirbo su savo raliui skirtais automobiliais ir tikriausiai nereikia papildomai paminėti, kad jis šioje srityje turi tikrai daug patirties, nes tikriausiai daugelis esame matę jo „Gymkhana“ serijas „Youtube“ platformoje.

ken-block-audi-rs-q-e-tron

Tikriausiai ateinančiais mėnesiai Block bus užimti pagrindiniais „Audi“ paruošimo „Dakarui“ darbais arba jis dirbs su visiškai nauju projektu, kurio mašinų industrijos gigantai dar nėra linkę pristatyti. Nesvarbu kaip pasisuks lenktynininko keliai, tačiau jau dabar aišku, kad jis yra asmuo, kuris prie „Audi“ elektromobilių populiarinimo prisidės labai svariai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Audi e-tron GT quattro

390 kW
85 kWh

Maksimalus greitis: 245 km/h

Audi Q4 e-tron 40

150 kW
76.6 kWh

Maksimalus greitis: 160 km/h

Audi e-tron GT RS

475 kW
85 kWh

Maksimalus greitis: 250 km/h

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas