Transportas

„Regitra“ paskelbė apie naujus numerio ženklų derinius: daugiau nei 47 tūkst. kombinacijų, norintys įsigyti – turėtų paskubėti

Antradienį, rugpjūčio 1 d., „Regitra“ papildė planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą 47 naujais deriniais iš M raidės.

„Regitra“ paskelbė apie naujus numerio ženklų derinius: daugiau nei 47 tūkst. kombinacijų, norintys įsigyti – turėtų paskubėti

Taip pat sąrašas bus papildytas serijomis, skirtomis motociklams, mopedams ir priekaboms. Užsisakyti patikusius numerio ženklus pirmiausiai jau galima internetu, tačiau norintys - turėtų paskubėti.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Klientai gali rinktis ne automatiškai priskiriamus numerio ženklais, o patys išsirinkti patikusią raidžių ir skaičių kombinaciją iš planuojamų gaminti sąrašo. Jis sudaromas abėcėlės tvarka ir kas keletą mėnesių atnaujinamas.

47 raidžių derinius, skirtus automobiliams, bus galima rinktis su skaičiais nuo 001 iki 999. Taigi, iš viso bus net 47 tūkst. galimų kombinacijų. Visas derinių sąrašas pateikiamas žemiau:

MUA, MUB, MUC, MUD, MUE, MUF, MUG, MUH, MUI, MUJ, MUK, MUL, MUM, MUN, MUO, MUP, MUR, MUS, MUT, MUU, MUV, MUZ, MVI, MZA, MZB, MZC, MZD, MZE, MZF, MZG, MZH, MZI, MZY, MZJ, MZK, MZL, MZM, MZN, MZO, MZP, MZR, MZS, MZT, MZU, MZV, MZZ.

Užsisakyti naują derinį galės ir priekabų savininkai, kuriems bus išleista net 11 kombinacijų: UI, UY, UK, UL, UM, UN, UR, UT, UO, UU, UV, UZ. Motociklams taip pat bus skirtos 4 naujos serijos: JM, JN, JO, JP. Mopedams numatyta skirti 10 naujų derinių: BFM, BFN, BFO, BFP, BFR, BFS, BFT, BFU, BFV, BFZ.

Primename, kad planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, MUM 101 kainuos 75 Eur, o MUR 001 – 250 Eur. Detaliau su kainoraščiu galima susipažinti „Regitros“ interneto svetainėje ČIA.

Patys pirmieji naujuosius derinius užsisakyti galės gyventojai, teikiantys užsakymą teikiant užsakymą internetu. Tai daryti bus galima bus galima rugpjūčio 1 d. nuo 17 val. Norintys padalinyje užsisakyti norimus numerio ženklus, tai galės atlikti kitą darbo dieną, t. y. trečiadienį.

Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Po to klientai juos taip pat internetu gali priskirti savo turimam automobiliui, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį. Tokiu atveju jie nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas