Rolandas sako, kad dyzelinių automobilių pirkti tiesiog neapsimoka: pasakė, kodėl to geriau nedaryti, šią informaciją turėtų žinoti kiekvienas vairuotojas

Bilis.lt

2025-01-11, 17:55

18 komentarai (-ų)

Buvęs automobilių pardavėjas Rolandas neseniai perspėjo vairuotojus nedaryti dviejų dažnai daromų klaidų, dėl kurių gali tekti sumokėti astronomines remonto sąskaitas, kurių nepadengia garantija.

Benzinui ir dyzelinui – NE, spauskite čia ir sužinokite, koks neįtikėtinas mitas yra galutinai paneigtas
Rolandas sako, kad dyzelinių automobilių pirkti tiesiog neapsimoka: pasakė, kodėl to geriau nedaryti, šią informaciją turėtų žinoti kiekvienas vairuotojas

Automobilių pardavėjas savo socialinių tinklų paskyrose reguliariai skelbia trumpus vaizdo įrašus, kuriuose parodo unikalias naujausių modelių funkcijas ir dalijasi patarimais, galinčiais padėti žiūrovams sutaupyti pinigų.

Naujausiame vaizdo įraše Rolandas įspėjo, kad vairuotojai niekada neturėtų pirkti dyzelinio automobilio, jei važinėja tik trumpas keliones, teigdama, kad vienas komponentas sugenda kur kas greičiau.

„Nepirkite dyzelinio automobilio, jei per metus nuvažiuojate mažiau nei 16 tūkst. km. dyzelino kietųjų dalelių filtras sugenda ir gausite daugiau nei 1 tūkst. eurų remonto sąskaitą, ir tai bus jūsų kaltė. Tam netaikoma garantija, nesvarbu, koks naujas jūsų automobilis”, – užtikrintai sakė Rolandas.

Nors dyzeliniai automobiliai nėra tokie populiarūs kaip anksčiau, kai kurie vairuotojai mėgsta juos rinktis dėl geresnių degalų sąnaudų, palyginti su benzininiais modeliais. Tačiau Rolandas įspėjo, kad tai gali būti klaidinga vairuotojams, kurie per metus nuvažiuoja mažiau ir todėl rizikuoja užsikimšti DPF filtrą, kuris sulaiko išmetamųjų dujų suodžius, siekdamas sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

Sudėtingas ir brangus komponentas, dyzeliniu automobiliu reguliariai važinėjant trumpomis kelionėmis arba intensyviame eisme, užsikemša daug greičiau. Žinoma, automobilių pardavėjas taip pat siūlo vairuotojams pasirūpinti, kad jų transportas būtų nuolat prižiūrimas, ypač stebėti kada keisti alyvą.

„Prižiūrėkite savo automobilį. Ar žinote, kiek žmonių, su kuriais kalbėdavau, verkdavo telefonu, nes jų remonto sąskaita siekia 7 tūkst. eurų? Kodėl? Todėl, kad jie neprižiūrėjo savo automobilio ir jo variklis sugedo. Jam reikia alyvos, alyva būtina!“ – pridūrė Rolandas.

Nesvarbu, kokia nauja transporto priemonė, vairuotojams būtina laikytis gamintojo rekomenduojamo techninės priežiūros grafiko, kuris atspausdintas savininko vadove. Paprastai kasmet atliekama tarpinė ir pagrindinė transporto priemonių techninė priežiūra, kurios metu keičiami tokie skysčiai kaip alyva ir aušinimo skystis, taip pat keičiamos tokios dalys kaip stabdžių kaladėlės ir oro filtras.

Vairuotojai taip pat gali užkirsti kelią brangiai kainuojančiai žalai, reguliariai tikrindami skysčių lygį ir padangų slėgį – daugelis ekspertų pataria tai daryti kartą per dvi savaites arba prieš kiekvieną ilgesnę kelionę.

18 komentarų

?-tukas

Masinos būkles nesekti gali tik kas už vogtus pirko ar kam turtingas tevas padovanojo,nes kažkaip nesamones gaunasi,kad kartas nuo karto tepalo nepažiureti,pakeisti,reikia buti is vis bukam.

Vaidas

Aš uždėsiu didžiausą akcizą geriems maisto produktams, ir pasakysiu, - pažiūrėkit kaip brangu, jums neapsimoka valgyt, ėskit košę . Pripasakot visokių pasakų galit kiek norit, bet kur dingo jūsų ta "pasirinkimo laisvė",ir "nereguliuojama rinka" ? Ko čia mulkinami žmones , ir kišat tai , kas jums duoda pralobti ( už visokius, atseit žalius projektus, skiriami milijonai ).

Stebėtojas

Skubiai grąžinkite Rolanda į palatą, baigėsi vaistų poveikis, o tai dar ko prišnekės iš savo fantazijų...

Vytautas

O aš sakau ,kad elektro automobilis blogiau už arklį.ir agitacija tikrai nepraslys.mieste gal ir galima vażiuoti.bet kelionėms ,kad ir į Palangą,tai jau ne automobilis ,o mėšlo krūva.jau nekalbus apie važiavimą į Ispaniją.tai yra paskutinis šlamštas.

k

Tokie laikai, kad nėra gero pasirinkimo viskas brangu ir elektinės ir Beninas ir dyzelis ir visą kita.

Gediminas

Norėčiau Rolandui spjauti i jo kvaila snuki...tiesiog jei neturit apie ka rašyti, nerašykit nieko...

Matausha

Liepė pirkt elektromobilius, tik vokiečiai kažkodėl jų jau atsikrato. Kažin kodėl? Turbūt aiškinti nereikia.

Egis

Čia diskusija į nieką...Kai katalizatorius valosi,tai koncentruotai teršia...Yra paskaičiuota lyg E3,ar net E2 efektyviausia. Gerai Vytautas parašė....Pridėkime elekr.auto baterijų gamybos sąnaudas..Utilizaciją...begalės klaustukų...Mano pažįstamas vokietis dirba vadovu firmos,kuri jau dabar pjausto autogenu susidėvėjusias vėjo jėgaines...ekologija turi būti ekologiška..nukrypau nuo temos...sėkmės skaitytojams.

Vytautas

Rolandas yra egzpierdas. Iki Rolando žmonės važinėjo dyzeliais labai senai ir viskas buvo ok. Tiesiog turi šiek tiek pasidomėti savo automobiliu. Dalelių filtras yra ne tik dyzeliniuose varikliuose lygiai taip pat ir benzininiuose ir hibriduose jis yra. Filtro užsikišimo priežastimi dažniausia tampa neprižiūrėti ar netvarkingi purkštukai jie susidėvi arba sugenda pilant prastos kokybės kurą. Netinkamai veikiant purkštukams prasideda visa grandinė kurios galūtinis rezultatas užsikišęs dalelių filtras. Žinoma jis gali taip pat susidėvėti bet dažniausia priežastis jo užsikišimo netinkamai veikiantys purkštukai. P.s. laukiu eksperto komentarų kai po kokių 4-7 metų pasipils elektromobiliai su nusprogusiom baterijom uzsikraunančiom 35-45% įkrovos ir riedančių su įkrova 50km. :)

Robis

O kiek žmonių per dieną nenuvažiuoja net 50 km.? Mano nuomonę, nereikia visko plakti į vieną krūvą. Vieni daug važiuoja ir elektra netinka, kiti po kelis km. per dieną. Tai pvz., dizeliukas net nesušila iki 50 laipsnių, kai nuo namu iki darbo pusantro kilometro (Ukmergėje), pestute tingi, važiuoja auto. Lietuvoje daug tokių miestelių, kur atstumas nuo krašto iki kito krašto vos 1-3km.,tai tokiu atveju tikrai elektromobilis geriau, atsisėdi ir iškarto šilta, be to krovimo pilnai užtenka savaitei (bent man). O turiu ir dizeliuka, ir hibridą ir pora elektrinių (Fiat 500e ir Tesla), tai dizeliukas tik medžiagoms atsivežti, hibridą jau planuoju parduoti, o važiuoju pagrinde elektra. Jei didesnis eismas, daug manevruoti Fiat, šiaip Tesla ir jokio vargo kas savaitę pakrauti. Aišku jei gyvenčiau daugiabutyje, tikriausiai elektros bučiau nepirkęs (dėl krovimo). Nors yra nemokomos stotelės (pokolkas), bet sunku rasti jas laisvą, tai namie kraunu. Taip jei kasdien reikia nuvažiuoti po 200-300 km, gal geriau VDV ir žiūrint miestas (hibridas) ar užmiestis (dizelis). Kiekvienam savo ir nekritikuoti žiurint iš savo varpinės, kiekvienam savo.

R

Tegul būna brangiau,as netikiu tuo kad jus rupinates žmonėmis kurie turi maziau pinigų. Kai žmogus neturi pinigų jis neperka,o kai nori nusipirkti ieško kur pigu.

Tomas

Jis turbut iš medžio iškrites jau nėra taip brangu,taip prieš 20metu buvo brangu,dabar benzininius brangiau remontuoti nes daugiau elektronikos pridėta,negu 20 metu,o elektriniu automobiliu remontas tai siūlau pasiimti sniura ir pasieskoti koki medi va taip

Robis

Nelabai supratau, bet norėjai pasakyti kad dizelini pigiau remontuoti dabar nes mažiau elektronikos? O ligini 20 m., dizeli ir nauja benziną, tavo žiniai, elektronikos tiek pat, nežiūrint benzinas ar dizelis, o dizelinių purkštukų, pjezoelektrinių retauravimas apie 1000, o dar kodavimas, išėmimas, idėjimas ir gausis 2000€.,o ar tai pigu, kiekvienam skirtingai. O benzo purkštukai kelis kartus pigiau.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas