Suomio atsisveikinimas su „Tesla“ drebina internetą: pasipiktinęs elektromobilio savininkas rado išradingą būdą juo atsikratyti

Suomio atsisveikinimas su „Tesla“ drebina internetą: pasipiktinęs elektromobilio savininkas rado išradingą būdą juo atsikratyti

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-12-25, 22:21

„Tesla“ elektromobilių kokybe ir jų remonto kainomis yra patenkinti tikrai ne visi. Tai labai aiškiai iliustravo suomis Tuomas Katainenas, kuris likus savaitei iki švenčių, nusprendė itin originaliai išreikšti savo nepasitenkinimą remonto kainomis, kurios jam buvo pateiktos.

T.Katainenas aštuonerius metus vairavo „Tesla Model S“ elektrinį automobilį, tačiau vieną dieną sulaukė nemalonių žinių. Automobilio prietaisų skydelyje užsidegė piktogramos, kurios aiškiai signalizavo apie gedimą.

2013 metų „Tesla Model S“ servisą pasiekė tik vilkiko pagalba, o vėliau paaiškėjo, jog vienintelė opcija sutvarkyti automobilį – pakeisti jo bateriją. Ir tai neatrodytų kaip didžiulė problema, tačiau tokių darbų kaina, įskaitant naują akumuliatorių, siekė maždaug 20 tūkst. eurų. Tiesa, atsižvelgiant į transporto priemonės amžių, tai galėjo būti ne vienintelė problema, kuri būtų tvarkoma T.Kataineno automobilyje.

Tesla-sprogimas

Žvelgiant į suomio sukurtą vaizdo įrašą, akivaizdu, kad jis nebuvo patenkintas tokiais įkainiais. T.Katainenas nusprendė atsisveikinti su savo automobiliu, o tai padarė itin originaliu būdu. Buvusiame karjere, pasitelkęs 30 kg dinamito, jis tiesiog susprogdino „Tesla“ sukurtą elektromobilį. Negana to, automobilyje puikavosi ir kompanijos vadovo Elono Musko lėlė.

„YouTube“ platformoje patalpinto vaizdo įrašo pabaigoje suomis pripažįsta, kad niekada nesijautė taip gerai vairuodamas šį elektromobilį, kaip jautėsi po jo susprogdinimo. T.Katainenas atkreipė dėmesį ir į tai, jog jis tikriausiai yra pirmasis pasaulyje žmogus, kuris susprogdino JAV bendrovės elektromobilį.

Vos per savaitę šis vaizdo įrašas jau sulaukė daugiau nei 3 mln. peržiūrų. Verta pastebėti ir tai, jog T.Kataineno viena iš veiklų yra susijusi su sprogmenimis, todėl įgyvendinti tokią atsisveikinimo su „Tesla Model S“ procedūra jam neturėjo būti didžiulis iššūkis. Vaizdo įrašo pabaigoje matyti, kad iš šio automobilio iš esmės nieko neliko - tik krūva nuolaužų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Normaliai.

Mobilus telefonas keičiamas utilizavijai kas 2-3 metai, elektrinis mobilas kas 8-9metai - toks planas.

Kvailiai Suomiai

8 metai elektro caro baterijai l.daug kaip tokioje ziemineje suomijoje, dziaugtis reikejo, kad tiek ilgai ištempe, visiems elektrocarams toks pat likimas uzprogramuotas, po 10 m visi jie bus tinkami po presu tik, nes nauja baterija virsys puse masinos kainos ir niekas ju nekeis, va ir sprogs tada sis zalias ir brangus burbulas, kuri labai nori ikisti visokie zalieji, dyzelis ir benzas gyvuos toliau...

Guest

Na jei jei čia tendencija, kad max 10 metu tesla ir meti lauk. Tai ta euforija gali baigtis

Tomas

20k už remontą yra nesąmoningą kainą tada tikrai ji neverta savo ivaizdžio

Elon Musk

Tai seniai visi supranta, kad Tesla visiškai neverta savo pinigų. Amerikonai niekada nemokėjo gaminti automobilių.

Guest

Neteisinga taip sakyti. Yra kai kurie Ford modeliai, kurie yra nepaprastai patikimi.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas