Transportas

„Tesla“ ruošiasi dar vienam dideliam žingsniui: planuoja statyti gamyklą Europoje, aiškėja galima lokacija

„Tesla“ nuolat ieško naujų vietų gamykloms statyti visame pasaulyje, o naujausia pretendentė yra Ispanija, kaip dabar atskleidžia „Reuters“ pranešimas.

„Tesla“ ruošiasi dar vienam dideliam žingsniui: planuoja statyti gamyklą Europoje, aiškėja galima lokacija

Elono Musko vadovaujamas gamintojas derasi su Valensijos regiono vyriausybės vadovais dėl „investicijos į automobilius“, teigia „šaltinis, artimas diskusijoms“. Valensijos regiono vyriausybės atstovas patvirtino, kad ji rengė susitikimus ir pokalbius dėl „didelės investicijos į automobilius“ su nenustatyta įmone, tačiau atsisakė suteikti daugiau informacijos dėl derybų konfidencialumo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Atskiras šaltinis patvirtino, kad neatskleista įmonė iš tikrųjų yra „Tesla“. Ispanijos verslo laikraštis „Cinco Dias“ citavo šaltinius, teigiančius, kad investicija bus automobilių gamykla, o bendra investuotų pinigų suma gali siekti 4,5 mlrd. eurų.

Valensijos vyriausybė paneigė, kad su „Tesla“ buvo sudarytas koks nors susitarimas, todėl derybos gali tęstis, o tai reiškia, kad jos gali baigtis tiek teigiamu, tiek neigiamu sprendimu. Kita vertus, Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sanchezas šiuo klausimu paskelbė tokia žinutę „Twitter“: „Atėjo laikas. Padarykime viską teisingai. Ateikite ir pažiūrėkite. Laukiame investuotojų Ispanijoje".

Kol kas „Tesla“ Europoje turi tik vieną „Gigafactory“, esančią Vokietijos Brandenburgo žemėje, netoli sostinės Berlyno. Ispanija yra antra pagal dydį automobilių gamintoja Europoje, todėl investicija ten būtų prasminga – Valensijoje taip pat yra „Ford“ gamykla ir atsiras būsima „Volkswagen“ investicija į 10 milijardų eurų vertės 40 GWh akumuliatorių gamyklą, kuri pradės gamybą 2026 m.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas