Transportas

„Tesla“ sudavė rimtą smūgį savo konkurentams Kinijoje: paskutinis sprendimas sukėlė neįtikėtiną efektą, Kinijos gamintojai turėtų griebtis už galvų

Elektrinių automobilių rinkoje konkurencinė kova tampa vis įtemptesnė, o tai puikiai iliustruoja ir dabartinė situacija Kinijoje. JAV elektromobilių milžinė „Tesla“ sumažino savo kainas, o tai paveikė daugelį kitų bendrovių.

„Tesla“ sudavė rimtą smūgį savo konkurentams Kinijoje: paskutinis sprendimas sukėlė neįtikėtiną efektą, Kinijos gamintojai turėtų griebtis už galvų

Naujausia informacija rodo, kad naujų elektromobilių pirkėjai Kinijoje pradėjo atšaukinėti savo užsakymus, kuriuos buvo pateikę kitose bendrovėse. To priežastis – sumažintos „Tesla“ transporto priemonių kainos. Remiantis rinkos analitikų duomenimis, toks „Tesla“ žingsnis daugelį kitų gamintojų privertė imtis už galvos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pranešama, kad kitus elektromobilių gamintojus užplūdo prašymai atšaukti klientų užsakymus, o jų kiekis – itin didelis. Toks potencialių pirkėjų žingsnis vertinamas kaip sumažintų „Tesla“ kainų pasekmė. Žinoma, JAV bendrovės vadovai turėtų džiaugtis, nes jų strategija, kuri leis padidinti pardavimus – veikia.

Deja, tačiau nepranešama kokios bendrovės patyrė daugiausiai nuostolių. Tikėtina, kad tarp daugiausiai klientų praradusių bendrovių turėtų būti bent keletas Kinijos milžinų, o tarp jų – ir „Nio“ bei „Xpeng“. Vertėtų pastebėti, kad „Tesla“ nėra vienintelė kompanija, kuri nusprendė mažinti savo produkcijos kainas. Analogišką sprendimą priėmė ir „Aito“.

Priminsime, kad dar visai neseniai pasirodė pranešimų, jog „Tesla“ siekia mažinti išlaidas, o dėl šios priežastys yra uždaroma pirmoji bendrovės parduotuvė Pekine. Dabar gali būti pats geriausias laikotarpis, siekiant atsikratyti didžiulių išlaidų reikalaujančių parduotuvių Kinijoje. „Tesla“ pardavimai šios šalies rinkoje išlieka pakankamai aukšti, tačiau bendri rezultatai yra kiek prastesni nei anksčiau. Tai sufleruoja ir kiek sumažintos „Model 3“ ir „Model Y“ pardavimų kainos.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-29, 02:04

Temos

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Tomas

O kad jų chlamas apie 300km tebuvažiuoja, tai čia viskas gerai... Kinu auto nubėga apie 600km. Tai kokie čia konkurentai tešlininkai?..

LankytojasTomas

Nei tu žinai Nei tu rašyk. Pavydas ir galimybės nusipirkti nebuvimas, tai ne tas pats kaip statistika ir testais paremtos žinios

ValdasTomas

Turiu tesla 2014 m,nuvažiuoju vasarą 450 km, žiemą prie minus18-350km.
Turi tesla,kad komentuoji?

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas