„Tesla“ vadovas E.Muskas praleido progą patylėti: naujausias įrašas „Twitter“ paskyroje sukėlė diskusijų bangą, sužinokite kas įvyko

JAV elektromobilių kompanijos „Tesla“ vadovas Elonas Muskas dažnai išsiskiria savo neįtikėtinais komentarais bei įrašais socialinėje medijoje. Ir ne, tai ne balandžio pirmosios pokštas, o dar vienas jo įrašas „Twitter“ paskyroje.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Tesla“ vadovas E.Muskas praleido progą patylėti: naujausias įrašas „Twitter“ paskyroje sukėlė diskusijų bangą, sužinokite kas įvyko

E.Muskas paskelbė įrašą, kuriame patikino, jog jo valdomos bendrovės kuriamas „Cybertruck“ bus tiek atsparus vandeniui, jog galės pasitarnauti ir kaip valtis. „Tesla“ vadovo teigimu, naujoji transporto priemonė galės kirsti upes, ežerus ir net jūras, kurios nėra pernelyg banguotos.

Nesunku nuspėti, jog toks jo pareiškimas greitai susilaukė tūkstantinės reakcijos. Vos per keletą minučių, po šiuo įrašu, atsirado tūkstančiai komentarų, o šiuo metu jų skaičius siekia daugiau nei 18 tūkst. Didžiausia problema šioje situacijoje – E.Muskas nevisiškai įvertina savo žodžių galią, kas vėliau gali turėti labai liūdnas pasekmes.

Įsivaizduokite, „Tesla Cybertruck“ pasirodo prekyboje, o pirkėjai nusprendžia pabandyti perplaukti upę su šiuo elektromobiliu. Tokių veiksmų pasekmės gali būti ir labai liūdnos. Kaip bebūtų, nėra jokių abejonių, kad „Cybertruck“ bus nepralaidus vandeniui, tačiau tikrai nebus atsparus vandeniui.

Visi „Tesla“ elektromobiliai pasižymi tuo ir ne kartą įrodė, kad yra pranašesnės, lyginant su konkurentais, išgyvenant potvynius. Vienas vaikinas netgi bandė savo „Tesla Model S“ paversti povandeniniu laivu ir tai jam beveik pavyko. Perplaukti vandenį automobiliu nėra nauja idėja, tačiau visi sėkmingi bandymai buvo atlikti pasitelkiant papildomus įrankius.

Priminsime, jog 2019 metais įspūdingai pristatytas „Tesla Cybertruck” akimirksniu tapo tikru interneto hitu. Apie šį kampuotų formų keistuolį pasipylė komiški memai ir juokeliai, o kone visi entuziastai iš karto pateikė išankstinius užsakymus. Pristatymo metu „Tesla” žadėjo, jog pirmieji automobiliai savininkus pasieks jau 2021 metais, tačiau jie iki šiol nėra paruošti gamybai.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas