Tokio galingo elektromobilio dar būsite nematę: anonsuojamas superautomobilis nustebins neįtikėtina galia ir išskirtiniu dizainu

Tokio galingo elektromobilio dar būsite nematę: anonsuojamas superautomobilis nustebins neįtikėtina galia ir išskirtiniu dizainu

Arnas Balčiūnas

Tai, kad elektromobiliai yra ne tik ekologiški, bet ir greiti, unikalūs automobiliai – gerai žinomas faktas. Elektromobilių yra daug ir įvairių - nuo legendinio „Tesla Model S“, kurio „Plaid“ modelis turi daugiau nei 1000 arklio galių bei nuo 0 iki 96 km/h įsibėgėja per mažiau nei 2 sekundes, iki tokių, kaip milžiniškas „GMC Hummer EV“, kurio pajėgumai taip pat gerokai viršija 1000 AG. Gana mažai plačiajai visuomenei žinoma įmonė iš JK prisijungia prie itin galingų elektromobilių segmento su savo naujausiu automobilio prototipu.

Arash_AFX_2

Gali būti, kad šis elektrinis super automobilis skambiu pavadinimu - „Arash AFX“ yra pagrįstas „Imperium“ modelio koncepcija, kurią bendrovė pristatė anksčiau šiais metais. Jei šios spėlionės pasitvirtins, aukščiausios klasės „Arash AFX“ elektromobilio konfigūracija gali turėti daugiau nei 3200 arklio galių, nes iš viso automobilyje įtaisyti keturi elektros varikliai, kurių kiekvienas išvysto apie 800 arklio galių. Juos maitina 100 kWh baterija, sverianti apie 450 kg.

Arash_AFX_3

Teigiama, kad sportinio „Arash AFX“ automobilio masė svyruoja nuo vos 900 iki 1125 kg., o toks svorio bei itin įspūdingų eksploatacinių savybių derinys aiškiai rodo, kad viso šio automobilio potencialo negalima išnaudoti viešuose keliuose. Pasak gandų, „Arash AFX“ nuo 0 iki 100 km/h per valandą įsibėgės greičiau nei per tris sekundes, o kai kurie šaltiniai teigia, kad maksimalus automobilio greitis yra tiesiog žvėriškas – daugiau nei 480 kilometrų per valandą.

arash_afx_100819221_h

Dėl labai riboto prieinamumo ir galimos bazinės kainos, viršijančios 1 milijoną JAV dolerių, „Arash AFX“ super automobilis tikrai nėra elektromobilis, skirtas plačiajai automobilių vairuotojų auditorijai, kaip „Tesla Model 3“ atveju, naujasis „Arash“ - brangus ir gana žavus elektrinis žaislas itin turtingiems pirkėjams.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas