„Toyota“ pristatė atnaujintą C-HR modelį: akį džiuginantis dizainas ir dar daugiau galimybių

„Toyota“ pristatė atnaujintą C-HR modelį: akį džiuginantis dizainas ir dar daugiau galimybių

Pranešimas spaudai

, atnaujinta 2021-11-18, 22:01

„Toyota“ pristatė naują 2022-ųjų „Toyota C-HR“ krosoverio versiją, akį džiuginančią atnaujintu „Style“ versijos dizainu ir nauja multimedijos sistema. Šį modelį jau galima užsisakyti, o pirmieji klientai automobilius gaus ankstyvą pavasarį.

Automobilių gamintoja atnaujino populiariausią krosoverio „Style“ versiją: dėl rafinuotų dizaino sprendimų į automobilį įsėdę jo keleiviai jausis taip, tarsi būtų viena klase aukščiau esančiame automobilyje.

Toyota-C-HR-11

Naujajame „Toyota C-HR“ modelyje įdiegta naujausios kartos „Toyota Smart Connect“ gamintojo multimedijos sistema kilsteli junglumo, funkcionalumo ir naudojimo lengvumo sąvokas į aukštesnį lygį. Visose krosoverio versijose (išskyrus „Active“ lygį) kaip standartinės įrangos dalis siūloma naujoji platforma turi gerokai galingesnį centrinį procesorių, kuris jai leidžia veikti greičiau nei ankstesnei multimedijos sistemai.

Per didelės raiškos, 8 colių įstrižainės, jutiklinį centrinį automobilio ekraną pasiekiama sistema suteikia tiesioginę prieigą prie gausybės išmaniųjų paslaugų, kaip antai interneto debesija pagrįstos navigacijos sistemos, nuolat gaunančios realaus eismo duomenis. Tokią galimybę suteikia naujasis „Toyota“ duomenų perdavimo modulis, tad, norint naudotis išmaniosiomis paslaugomis, nebūtina telefono sąsaja, o tai reiškia, kad klientai nepatiria papildomų išlaidų dėl išaugusio sunaudotų interneto duomenų srauto.

Toyota-C-HR-6

Vairuotojas taip pat gali naudotis visiškai nauja galimybe – balso atpažinimo sistema. Ji atpažįsta natūralias, pokalbį primenančias užklausas ir padeda balsu valdyti navigacijos ir multimedijos sistemas.

Krosoverio programinė įranga atnaujinama nuotoliniu būdu, o išmanieji telefonai su automobiliu sujungiami per belaidę „Apple CarPlay“ sąsają arba „Android Auto“ (telefoną prijungus laidu). „Luxury“ arba „GR Sport“ krosoverio versiją pasirinkę klientai gaus automobilį su dar pažangesne įranga: navigacijos sistema išsamiai pateikia trimačius miestų vaizdus, taip pat greitkelių ženklus bei stacionarių greičio matavimo kamerų vietas.

Toyota-C-HR-2

Į automobilio kainą įtraukta ketverių metų „Toyota Smart Connect“ paketo prenumerata. Šį paketą sudaro interneto debesijos duomenimis grįsta navigacijos sistema, informacija apie vietos stovėjimo aikšteles bei įvykius kelyje, atnaujinimai nuotoliniu būdu bei galimybė automobilio sistemas valdyti balsu.

Atnaujinta „Style“ versija rodo kryptį

Toyota-C-HR-12

Naujoji C-HR „Style“ versija patobulinta atnaujinimais, skirtais naujajam modeliui.

Ji išsiskiria ypatingu dvispalviu kėbulo dažymu: pasirinkta kėbulo spalva dera su kontrastinga sidabrine ar juoda, kuria dažomas automobilio stogas, priekiniai statramsčiai ir užpakalinis aptakas (įmanomos ir kitokios spalvos) bei 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiais. Salone – nauja sėdynių apdaila, kuriai panaudoti nauji audinių ir dirbtinės odos deriniai, o kitos detalės išryškintos šaltai pilku metalo atspalviu.

Tikimasi, kad naujieji „Style“, esantys tarp „Active“ versijos bei gausiausiai įrengtų „GR Sport“ ir „Luxury“ versijų, sudarys daugiau nei pusę „Toyota C-HR“ parduodamų automobilių Europoje. Atnaujinto modelio užsakymai jau prasidėjo, pirmieji automobiliai klientus pasieks jau šį pavasarį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Toyota
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Psichiatro Asistentas

Tai ne mašina, o nesusipratimas. Pradedant nuo galinių durų rankenų, siauros ambrazūros vietoje galinio stiklo, pigių plastiko detalių salone (iki aukštesnės klasės 100 metų ruda skysta substancija plaukti), vietos trūkumu galiniams keleiviams ir baigiant tuo, kad pagal konstrukciją ten išvis ne toyota, o kažkoks hondos ir buldogo hibridas. Na ir perka jas ligoto mastymo hipsteriai savo vištoms...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas