„Toyota“ sukurtas elektromobilis kausto japonų dėmesį: jau dabar galima įsigyti neįtikėtinai pigų ir kompaktišką produktą

„Toyota“ sukurtas elektromobilis kausto japonų dėmesį: jau dabar galima įsigyti neįtikėtinai pigų ir kompaktišką produktą

Arnas Balčiūnas

Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ dar praėjusių metų pabaigoje pademonstravo ganėtinai keistą elektromobilį „C+Pod”. Nors šios bendrovės vadovas Akio Toyoda ir nėra didžiulis elektrinių automobilių gerbėjas, tačiau tokio tipo produktų galime rasti ir „Toyota“ kataloge.

Toyota-C-Pod

Praėjusių metų pabaigoje pristatytas miesto automobilis, kuris nustebins savo dydžiu jau pasirodė ir prekyboje. 9 kWh talpos baterija aprūpintas ir 150 km galintis įveikti „Toyota“ elektromobilis jau dabar yra prieinamas Japonijoje. Naujojo „C+Pod“ kaina siekia maždaug 13 tūkst. eurų.

Toyota-C-Pod-sedynes

Itin kompaktiškas miesto elektromobilis yra aprūpintas 9 kW varikliu, o tai leis pasiekti maždaug 60 km/val. greitį. Akivaizdu, kad šis „Toyota“ produktas skirtas tiems, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia mieste. Japonų sukurto automobilio savininkai neturės sukti galvos ir dėl šios transporto priemonės parkavimosi – jo ilgis siekia 2,5, plotis – 1,3, o aukštis – 1,55 metro.

Toyota-C-Pod-bagazine

„Toyota C+Pod” turėtų būti puikus sprendimas kasdienėms kelionėms į darbą. Kaip galite suprasti iš aukščiau pateiktų elektromobilio matmenų – tai yra vienas mažiausių miesto automobilių. Jame gali sėdėti iki dviejų asmenų, įskaitant vairuotoją, o bagažinėje – pakankamai vietos pirkiniams. Į akis krinta ir ganėtinai paprastas šio „Toyota“ automobilio dizainas – priekinėje panelėje rasime tik pačius svarbiausius mygtukus, informacinį skydelį ir itin paprastą apipavidalinimą.

Toyota-C-Pod-ikrovimas

Skelbiama, jog pilnas „Toyota C+Pod” baterijos įkrovimas truks maždaug 5 valandas. Kaip jau minėjome, su šiuo elektromobiliu bus galima įveikti iki 150 km. Japonai šį „Toyota“ produktą gali užsisakyti jau dabar, o ar jis pasirodys ir Europoje – kol kas informacijos nėra pateikiama. Priminsime, kad šio kompaktiško miesto automobilio kaina siekia maždaug 13 tūkst. eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Labas

Tai pas mane paspirtukas tiek nuvaziuoja...tokiu greiciu.. Kam ta skarbonke uz pasakiskus pinigus...

Labadiena

Kad ant galvos nelytų

Labas

matai paspirtuka as vezioju masinos bagazinej....; apskaiciuoji kiek nuvaziuosi...., ir atgal i bagazine...; o sita skarbonke ka darysi..., kur temsi krauti....; jei ta skarbonke reikes dazniau krauti..., nei i tuoleta pats eini...; tai istisus metus ir galvosi kur cia pakrauti skarbonke?

Qwerty

o tai kam tau paspirtukas, masinos bagazineje jei su masina vazineji ?

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas