„Toyota“ užsibrėžė itin ambicingą tikslą: sausio mėnesį ketiname pagaminti rekordinį kiekį automobilių

„Toyota“ užsibrėžė itin ambicingą tikslą: sausio mėnesį ketiname pagaminti rekordinį kiekį automobilių

Arnas Balčiūnas

„Toyota“ pranešė, kad sausio mėnesį planuoja pagaminti 800 000 automobilių visame pasaulyje, tai - rekordiškai didelis kiekis. Japonijos automobilių gamintoja nusprendė padidinti gamybą, kad kompensuotų dėl dalių trūkumo trikdžių prarastą produkciją.

„Mes ir toliau išlaikysime 9 mln. transporto priemonių vienetų gamybos prognozę iki numatyto metinio laikotarpio, pasibaigiančio kovo 31 d., pabaigos“ – teigiama bendrovės pranešime spaudai.

Toyota-gamykla_2021-12-21-091053_zyzh

Ambicingas sausio mėnesio gamybos planas reiškia tai, kad kompanija sieks pagaminti 60 000 transporto priemonių daugiau nei praėjusiais metais.

„Toyota“ smarkiai nukentėjo dėl mikroschemų, tiekiamų iš nuo COVID-19 nukentėjusių gamyklų Malaizijoje ir Vietname, trūkumo. Šią savaitę bendrovė teigė, kad dėl tokio trūkumo ji gruodį priverstinai stabdė dalį gamybos Japonijoje, todėl per mėnesį buvo prarasta 14 000 nepagamintų automobilių. Nepaisant to, organizacija išlieka konkurencinga ir sėkminga automobilių rinkoje bei tvirtina naujus strateginius planus, glaudžiai susijusius su savo gaminamų automobilių elektrifikacija.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Toyota

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas