Vairuotojų pamėgta paslauga atkeliavo į Vilnių – „PRO BRO“ atidarė „Express“ salono valymo tunelį

Pranešimas spaudai

2024-07-06, 07:54 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

„PRO BRO Group“ tęsia aktyvią automobilių priežiūros paslaugų plėtrą. Įmonių grupė Vilniuje, Senosios Pilaitės plente, šalia jau veikiančios tunelinės automobilių plovyklos, atidarė pirmąjį „Express“ salono valymo tunelį sostinėje.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Vairuotojų pamėgta paslauga atkeliavo į Vilnių – „PRO BRO“ atidarė „Express“ salono valymo tunelį

Jame visas automobilio salonas bus sausai išvalytas vos per 8 minutes. Iki šiol du tokie vairuotojų pamėgti „Express“ tuneliai veikė tik Kaune.

Kauniečių pamėgta paslauga atkeliavo į Vilnių

Kauniečių įvertinta ir pamėgta itin greito automobilių salono valymo paslauga pagaliau bus prieinama ir Vilniaus vairuotojams bei miesto svečiams. Sostinėje, adresu Senosios Pilaitės kelias 1, atidarytas jau trečiasis greito sauso salono valymo tunelis Lietuvoje. Iki šiol tokiomis paslaugomis galėjo naudotis tik Kauno automobilių mylėtojai – ten veikia du tokie tuneliai Muravos ir Raudondvario plento plovyklose.

„Greitį ir patogumą klientui užtikrinanti mūsų naujovė Kaune ne tik pasiteisino, bet ir prigijo: išaugo ir subrendo ištikimų klientų, norinčių džiaugtis net tik švaria automobilio išore, bet ir vidumi, ratas. Salono valymo tunelius atrado ir pro Kauną važiuojantys kitų miestų vairuotojai, tad vis sulaukiame klausimų kada plėsimės. Ir nuo dabar galime pasiūlyti patogią, pastangų nereikalaujančią automobilio priežiūrą dar platesniam vairuotojų ratui“, – sako Aurimas Stikliūnas, „PRO BRO Express“ verslo vystymo direktorius.

Greitį užtikrina optimizuoti procesai ir choreografija

„Express“ salono sauso valymo tuneliai, kaip ir automobilių plovyklos, išsiskiria patogumu, greičiu bei optimizuotais procesais. Įprastai švaros centruose automobilio salono valymas trunka bent valandą, kartais netgi ilgiau, prie vieno automobilio dirba vienas, daugiausia – du plovėjai.

„PRO BRO“ salono valymo tunelyje vieną automobilį valo net 8-ių profesionalų komanda. Ištobulinta choreografija ir užduočių pasiskirstymas lemia itin greitą ir efektyvų darbą bei gerą rezultatą. Savininkui užvažiavus automobilį ant konvejerio ir išsikrovus asmeninius daiktus, jo salonas yra išblizginamas vos per 8-ias minutes.

Salono valymo paslauga veikia panašiai kaip ir „PRO BRO Express“ tunelinės plovyklos, kur vairuotojas automobiliu įvažiuoja į tunelį ir lieka stovėti ant judančio konvejerio. Tik salono valymo metu vairuotojas išlipa ir palieka švaros komandai.

Profesionalų komanda automobilį valo operatyviai, pasiskirstę darbus: išsiurbia saloną bei bagažinę, išplauna kilimėlius, kruopščiai nuvalo prietaisų skydelį ir apdailos detales tam pritaikytomis valymo priemonėmis, išvalo ir nusausina langus. Automobilio vairuotojui nieko nereikia daryti, jis gali stebėti procesą ir gurkšnoti nemokamą kavą šalia įrengtoje poilsio zonoje. Salono valymo paslauga teikiama tik prieš tai „PRO BRO Express“ tunelinėje plovykloje iš išorės nuplautiems automobiliams.

Skatina automobilius prižiūrėti reguliariai

Pasak ekspertų, siekiant automobilio kėbulą išlaikyti švarų, apsaugoti dažus nuo išblukimo, o metalą – nuo korozijos, patartina automobilį plauti bent kartą per savaitę. O norint džiaugtis nuolat švariu ir nesenstančiu salonu, jį reikia valyti bent 1–2 kartus per mėnesį, priklausomai nuo eksploatavimo intensyvumo.

„Su tunelinėmis plovyklomis į Lietuvos rinką įžengėme tikėdami savo paslaugų kokybe ir sėkme. Sukūrėme platų ir lengvai pasiekiamą plovyklų tinklą Lietuvos vairuotojams, supaprastinome švaros procedūras: dabar jos ypač greitos, nereikia nė iš automobilio išlipti. Nemažą dalį vairuotojų įpratinome reguliariai rūpintis savo transporto priemonėmis, jas plauti, tad gatvėse tapo švariau. Tikime, kad ši paslauga lygiai taip pat įpratins vairuotojus rūpintis automobilio švara ir viduje“, – komentuoja A. Stikliūnas.

Lietuvoje iš viso veikia 19 „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų, kuriose per metus nuplaunama virš 3 milijonų automobilių. Jau trys plovyklos turi ir salono sauso valymo tunelius. Dvi Kaune – Savanorių pr. 441A ir Raudondvario pl. 159A, – ir vieną Vilniuje, Senosios Pilaitės kelias 1.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas