„Volkswagen“ automobilių gamyba pramušė dugną: tokių prastų rezultatų nebuvo jau daugiau nei 60 metų

„Volkswagen“ automobilių gamyba pramušė dugną: tokių prastų rezultatų nebuvo jau daugiau nei 60 metų

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-23, 12:01

Pasaulinis lustų trūkumas ir toliau šienauja automobilių gamintojų pardavimų grafose. „Volkswagen Group“ savo pagrindinėje gamykloje Volfsburgo mieste pagamino vos 300 tūkst. automobilių, o tai yra gerokai žemiau įprastinio bendrovės vidurkio. Negana to, pastarasis rodiklis pats prasčiausias rezultatas nuo pat 1958 metų.

Vokietijos milžinė Volfsburgo mieste konstruoja tokius automobilius kaip „Volkswagen Golf“, „Touran“, „Tiguan“ ar „Seat Tarraco“, o per metus čia būna pagaminta maždaug 780 tūkst. transporto priemonių. Dar 2018 metais, vokiečių automobilių milžinė planavo pastarąjį vidurkį padidinti iki milijono, tačiau pandemija šiuos planus gerokai pakoregavo.

VW-Wolfsburg-post-covid-rtrs-web

Praėjusiais metais „Volkswagen Group“ sugebėjo pagaminti mažiau nei 500 tūkst. automobilių, o įsibėgėjus ir lustų trūkumui buvo nuspręsti prognozes 2021 metams dar labiau sumažinti. Nors tikslus skaičius nėra žinomas, tačiau tikėtina, kad šiemet VW planuoja pagaminti mažiau nei 500 tūkst. transporto priemonių, o tai puikiai iliustruoja ir jau dabar pagamintų automobilių skaičius.

Dar anksčiau, VW vadovai tikino, kad dėl puslaidininkių trūkumo gamyba bus sumažinta šimtais tūkstančių, o situacijos pagerėjimo šiemet nesitikima. Žinoma, su analogiškomis problemomis susiduria daugelis bendrovių, o situacijos pagerėjimo tikimasi tik kitais metais, tačiau ir tai gali būti tik itin optimistiška viltis.

2017-Volkswagen-Golf-GTI-Mk7.5-engine

Verta paminėti ir tai, jog Volfsburgo mieste iki šiol nėra gaminami elektriniai automobiliai. „Volkswagen“ generalinis direktorius Herbertas Diessas įsitikinęs, kad pastarasis delsimas bendrovei gali kainuoti daugiau nei 30 tūkst. darbo vietų, kas reikštų kas ketvirtą vokiečių milžinės darbuotoją. Žinoma, toks delsimas leidžia vis labiau įsitvirtinti ir VW konkurentams, tokiems kaip „Tesla“, kuri visai neseniai pademonstravo puikius pardavimų rezultatus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Gediminas

Panašu, kad liberastų begalvių svaičiojimai apie ekologinį švarų transporta ir dyzelio laidotuves aiškiai keliauja į šiukšlyna. Dar palakstysim su TDI, TDCI, dCI, DTI ir kitais patikimais, nors ir ne tokiais madingais, aparatais ne vieną dešimtį metų. 😁

Rokas

Laba diena jonava rokad metų 12 gali vw vietos vienas visi arijana mantas senelis Laimas rūta sandra rimantas yra valuati gali vista's dienai metų 18 vietos metų 10 dienai yra vwith eisti?

Rokas

Laba diena jonava rokad metų 12 gali vw vietos vienas visi arijana mantas senelis Laimas rūta sandra rimantas yra valuati gali vista's dienai metų 18 vietos metų 10 dienai yra vwith eisti?

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas