Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Volkswagen” pademonstravo naują modelį: naujame kūne atgimė legendinis „Bulli”

„Volkswagen” pademonstravo naują modelį: naujame kūne atgimė legendinis „Bulli”

Ignas Petrikonis

2021-05-10, 14:00

Šiuolaikinės automobilių industrijos ikonos „Multivan“ istorijoje artėja metas pradėti naują skyrių. „Volkswagen Commercial Vehicles“ jau birželį pristatys visiškai naują „Multivan“, o dabar pasidalino pirmaisiais eskizais. Anot dizaino vadovo Alberto Kirzingerio, naujajame „Multivan“ užkoduotas geriausiai pasaulyje atpažįstamo keleivinio furgono DNR.

Gamintojas „Multivan“ dizainą atnaujino iš esmės. Nors šio, universalaus ir vieno originaliausių automobilių rinkoje, išvaizda buvo pergalvota, naujajame „Multivan“ atsispindi ir įžymiųjų jo pirmtakų DNR.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

T7_eskizas_1

„Žengėme žingsnį į priekį ir patobulinome šio ikoniško automobilio charakterį, tačiau likome ištikimi „Bulli“ linijai ir išlaikėme jos bruožų. Sąmoningai stengėmės, kad visą kėbulą juosianti horizontali linija primintų T3 modelį“, – sako A. Kirzingeris.

Monolitinis dizainas atliepia pirmosios kartos „Multivan“, kuris keliuose pasirodė prieš 35-erius metus. Taip pat integruotas dizaino elementas iš T4 ir antrosios „Multivan“ kartos – lakoniškai į priekį po priekiniu stiklu ištęstas variklio gaubtas.

„Spalvingoji T istorija tęsiasi. Visiškai naujame „Multivan“ net iš pirmo žvilgsnio atpažįstamas charakteringas, aiškus ir nesenstantis „Bulli“ dizainas“, – pridūrė A. Kirzingeris.

T7_eskizas_2

Kviečiame pažiūrėti trumpą vaizdo įrašą, kuriame A. Kirzingeris apžvelgia pagrindinius naujojo „Multivan“ dizaino elementus.

Septynvietis penktosios kartos „Multivan“ pirmą kartą gaminamas ant MQB platformos. Tai ir prailginta ratų bazė leido sukurti įspūdingų proporcijų automobilį. Naujasis „Multivan“ tapo platesnis, padidėjo ir atstumas tarp ratų, tačiau Alberto Kirzingerio komanda suteikė jam žemesnį profilį. Žaismas proporcijomis leido sukurti stiprų automobilio įvaizdį. Patobulinta ir „Multivan“ aerodinamika, kuri leido sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti pilnu baku įveikiamą atstumą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas