Transportas

„Volkswagen“ pristatė įspūdingiausią 2022 metų automobilį? Neįtikėtini technologiniai ir dizaino sprendimai nustebins daugelį

Vokiečių kompanija „Volkswagen“ gali sukurti išties įspūdingus produktus, ypatingai kai nusprendžia išžengti iš komforto zonos. Prieš keletą dienų, bendrovės atstovai pademonstravo projektą, kuris plėtojamas jau kuris laikas.

„Volkswagen“ pristatė įspūdingiausią 2022 metų automobilį? Neįtikėtini technologiniai ir dizaino sprendimai nustebins daugelį

Vokiečių kompanija „Volkswagen“ gali sukurti išties įspūdingus produktus, ypatingai kai nusprendžia išžengti iš komforto zonos. Prieš keletą dienų, bendrovės atstovai pademonstravo projektą, kuris plėtojamas jau kuris laikas.

Praėjusį penktadienį, VW atstovai pademonstravo pilnai veikiantį 5 lygio autonominį elektromobilį „Gen.Travel“. Naujoji transporto priemonė daugelį nustebins ne tik technologinėmis galimybėmis, tačiau ir įspūdingais dizaino sprendimais, kurie puikiai iliustruoja bendrovės gebėjimą eksperimentuoti ir priimti netikėtus sprendimus.

Naujojo „Volkswagen“ šedevro kūrėjai Klausas Zyciora ir Peteris Wouda apibūdino šį autonominį elektromobilį kaip naujovių dėžutę, kuri pasiūlys aukščiausios klasės transporto paslaugas nuo durų iki durų. Automobilio salonas yra visiškai perkonfigūruojamas, o didžiausias privalumas – dvivietė kabina, kuri pravers ilgų kelionių metu, kuomet norima pailsėti.

Autonominis elektromobilis gali būti skirtas ne tik ilgoms kelionėms. „Volkswagen“ atskleidžia, jog viduje galima surengti ir verslo susitikimus, o visa erdvė tam paruošiama vos vieno mygtuko paspaudimu. Ši transporto priemonė turi ir šeimoms skirtą versiją, kuri turi keturias sėdimas vietas, o jauniausiems keliautojams paruošti papildytos realybės žaidimai.

„Volkswagen Gen.Travel“ yra realiai veikiantis prototipas, jis naudojamas projektuojant ir vertinant ateities sprendimus. Tiesa, šiuo metu jame yra paruoštas tik pilnai funkcionuojantis vidinis interjeras, tačiau bagažo skyriai pilni kompiuterinės įrangos. Dizaineriai jau dabar kalba, jog priekinėje ir galinėje automobilio dalyse esančios bagažinės gali būti paruoštos įprastiniam naudojimui, kur keliautojai galėtų susidėti savo daiktus kelionėms.

Įdomu ir tai, jog salone nėra jokių ekranų, kurie būtų skirti automobilio valdymui. Visi reikiami veiksmai turėtų būti atlikti naudojant AR akinius, o jie būtų pridedami prie transporto priemonės. Centrinėje konsolėje yra paprastas sukamasis ratukas, jis reguliuoja sėdynių padėtį, sulanksto stalą ir valdo visas kitas automobilio funkcijas, išskyrus dureles, kurios valdomos atskiru mygtuku.

„Volkswagen“ atstovų teigimu, „Gen.Travel“ yra nuolatos naudojamos VW grupės centre, kuris atsakingas už ateities sprendimus, o uždaroje trasoje yra atliekami ir bandomieji važiavimai. Ateities technologijų centro vadovas P.Wouda jau atliko ir bandomąjį važiavimą, miego metu. Pasak jo, automobilis yra itin tylus ir patogus, o priprasti prie minties, jog transporto priemonė gali važiuoti savarankiškai, užtrunka vos keletą minučių.

Verta paminėti ir tai, jog „Volkswagen“ ieško sprendimų kuo galėtų pakeisti trumpus skrydžius bei keliones traukiniu. Naujasis „Gen.Travel“ gali būti būtent tas variantas, leisiantis tai padaryti. Teigiama, kad kelios šios transporto priemonės gali susijungti į vieną maršrutą ir jį įveikti drauge, sekdami vienas kitą maždaug metro atstumu.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-01-13, 10:40

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

9 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas