Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Volvo” drebina naujienomis: nebegamins vidaus degimo variklių, automobilius reikės pirkti tik internetu

„Volvo” drebina naujienomis: nebegamins vidaus degimo variklių, automobilius reikės pirkti tik internetu

Leonardas Sindaravičius

2021-03-03, 12:00

Žinomiausias Švedijos automobilių gamintojas atskleidė lengvai šokiruojančius planus - žadama iki 2030-ųjų iš pasiūlos pašalinti visus automobilius, varomus vidaus degimo varikliais. Pasak „Automotive News“, „Volvo“ gamins ir prekiaus vien elektriniais automobiliais, o tai reiškia, kad nebebus gaminami net hibridiniai automobiliai.

Kompanija, šiuo metu priklausanti Kinijos grupei „Geely“, tiki, kad jau 2025-aisiais bent pusė jos parduodamų automobilių bus pilnai elektriniai. Pirmasis tokio tipo automobilis - „XC40 Recharge“ - buvo pristatytas pernai, tad natūralu, kad pamažu vis daugiau „Volvo“ gaminamų transporto priemonių pakeis elektrinės jų versijos, kol vidaus degimo varikliais varomi automobiliai bus visiškai panaikinti.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

default-1

Švedų automobilių įmonė tiki, kad iškastiniu kuru varomų mašinų dienos suskaičiuotos, o jos CTO (technologijų skyriaus vadovas) Henrik Green teigia:

„Vidaus degimo varikliais varomiems automobiliams ilgo ateities nebėra <...> Mes tvirtai pasiryžę tapti vien elektromobilių gamintoja, o pereinamasis laikotarpis turėtų baigtis iki 2030-ųjų. Tai leis mums geriau patenkinti klientų lūkesčius bei prisidėti prie sprendimo sprendžiant klimato pokyčių problemą.“

volvo-xc40_100720491

Kartu su tuo „Volvo“ atskleidė planus prekiauti elektriniais automobiliais tik internetu - salonų vaidmuo išliks tik priežiūrai, taisymui ir automobilių pristatymui pirkėjams. Kompanija taip pat nori supaprastinti savo pasiūlą ir būti atviresnė savo klientams, taip sukurdama lengvesnę ir patikimesnę pirkimo internetu patirtį.

Elektriniai automobiliai vis sparčiau prigija visuomenėje, už ką derėtų padėkoti nuo pat pradžių vien elektrinį transportą skatinančioms įmonėms, kaip „Tesla“. Kol gamintojai įsipareigoja pereiti prie elektromobilių gamybos, „Amazon“, siekia pakeisti savo prekių pristatymo autobusiukų autoparką elektrinėmis alternatyvomis - tai parodo, jog susidomėjimas atsiribojimu nuo iškastinio kuro laikui bėgant tik auga.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Vairuoju Dyz

Nerealus kad pakeis nevisi uzdirba dydelius pinigus kad nupirkt el auto plius neturet kur kraut ir tai eina apie daugebucius ka kalbet apie masinos pasistatima

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas