Transportas

„Volvo“ netrukus sudrebins automobilių rinką: naujausios saugumo priemonės tikrai nepatiks kai kuriems lietuviams

„Volvo“ yra pažadėjus artimiausiu metu pereiti tik prie elektrinių automobilių gamybos ir savo pažadą ketina ištęsėti. Jau lapkričio 9 dieną ketinama pristatyti naująjį „EX90“ modelį, kuris nustebins kai kuriais technologiniais sprendimais.

„Volvo“ netrukus sudrebins automobilių rinką: naujausios saugumo priemonės tikrai nepatiks kai kuriems lietuviams

„Volvo“ yra pažadėjus artimiausiu metu pereiti tik prie elektrinių automobilių gamybos ir savo pažadą ketina ištęsėti. Jau lapkričio 9 dieną ketinama pristatyti naująjį „EX90“ modelį, kuris nustebins kai kuriais technologiniais sprendimais.

Neseniai pateikti bendrovės patentai atskleidžia kaip atrodys naujasis „Volvo EX90“, o taip pat aiškėja ir kai kurios jo galimybės. „Volvo“ garsėja savo saugumu, o bendrovė šią kartelę vis labiau stumia į priekį, su kiekviena nauja rinkai pristatyta transporto priemone. Šį kartą jokio skirtumo – bendrovės teigimu, „EX90“ modelis turės „vieną pažangiausių jutiklių rinkinių rinkoje“.

Naujasis „Volvo“ flagmanas turės aštuonias kameras, 16 ultragarsinių jutiklių, penkis radarus ir LiDAR jutiklį, sumontuotą ant automobilio stogo. Išoriniai jutikliai ir kameros padės išvengti kliūčių, o viduje sumontuotas kamerų rinkinys stebės vairuotojo elgesį ir užtikrins, kad jis stebi situaciją kelyje.

Papildoma „Aliexpress“ nuolaida su kodu AN5. Spauskite čia, norėdami panaudoti.

Automobilis bandys įspėti vairuotoją, kad jis sutelktų dėmesį į kelią, o kameros galės nustatyti, ar vairuotojas yra išsiblaškęs ar sutrikęs. Jei vairuotojas nereaguos, automobilis sulėtins greitį ir sustos kelkraštyje su įjungtais avariniais žibintais. „Volvo“ jau ne vienerius metus ieško būdų kaip užkirsti kelią girtiems vairuotojams ir, panašu, pagaliau yra judama link to.

Iš pradžių, „Volvo“ prognozavo, kad programinė įranga, galinti atpažinti vairuotojo dėmesio lygį, bus prieinama dar 2020 metais, tačiau, akivaizdu, kad kūrimas užtruko ilgiau nei tikėtasi. Verta pastebėti ir tai, jog bendrovė yra vienintelė automobilių gamintoja, apribojusi didžiausią visų savo automobilių greitį iki 180 km/val.

„Volvo“ iki 2025 metų planuoja parduoti maždaug 600 tūkst. elektromobilių, kas yra kiek mažiau nei 2020 metais išsikeltas tikslas, siekęs 1 mln. Bendrovė planuoja Europoje statyti dar vieną akumuliatorių gamyklą, kad neatsiliktų nuo paklausos, ir bendradarbiauja su „Northvolt“ gamindama naujos kartos baterijas su greitesnio įkrovimo galimybe.

Naujasis akumuliatorius taps neatsiejama struktūrine naujos „Volvo“ elektromobilių konstrukcijos dalimi ir leis nuvažiuoti iki 1000 km su vienu įkrovimu. Abi bendrovės planuoja išleisti naujos kartos baterijas iki 2025 metų, kuomet ir turėtų būti pasiektas „Volvo“ pardavimų tikslas.

Grįžtant prie „Volvo EX90“ elektromobilio, jo pristatymas įvyks jau lapkričio 9 dieną, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-28, 19:17

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

12 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Bebenciukas

Paradoksalu: visi tyciojosi iš kinų produkcijos, o dabar kiniškos elektrines auto ne tik kad nelabai nusileidžia vakarų brendams bet netgi kai kur mosteli į tarpukoji stipriai , ypač kainų lygyje

Civilizacija

Dėl saujelės nenormalių nereiktų apsunkinti visų.O tai per tuos tobulumus daug normalių išprotės

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas