Kaip pasirinkti telefono laikiklį savo automobiliui?

Artūras Nalivaiko

2019-05-08, 01:00 (atnaujinta 2021-05-22, 13:59)

0 komentarų
Kaip pasirinkti telefono laikiklį savo automobiliui?

Išmanieji telefonai ir automobiliai yra du pakankamai svarbūs mūsų gyvenimo komponentai. Šiai dienai telefonus mes naudojame ne tik komunikavimui su kitais žmonėmis, tačiau ir daugumai kitų svarbiausių dienų darbų atlikimui. Ir tie, kurie vairuoja tikriausiai nesunkiai sutiks, jog dažniausiai automobiliuose nėra tinkamos vietos laikyti savo išmaniajam ir dėl tokios priežasties tenka įsigyti telefonų laikiklį.

Automobiliniai telefonų laikikliai pasižymi didele įvairove ir šiai dienai galime rasti pačių įvairiausių sprendimų vos nuo euro ar šiek tiek daugiau, iki kelių dešimčių. Tačiau kokį telefono laikiklį pirkti ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? Būtent tai ir pabandysime išsiaiškinti. Vienas svarbiausių kriterijų renkantis tokį produktą – saugumas ir funkcionalumas.

Vienas svarbiausių aspektų į kurį reikėtų atsižvelgti – vieta, kurioje planuojate įmontuoti savo automobilinį telefono laikiklį. Labai svarbu, jog laikiklis netrukdytų Jūsų matomumui, tačiau tuo pat metu ir nenorite, jog vairuojant tektų dairytis pernelyg daug į šonus, kad pamatyti kas vyksta Jūsų telefone. Kitas svarbus dalykas – stabilumas. Jeigu dažnai tenka važinėti nelygiais keliais, o Jūsų laikiklis nuolatos juda – juda ir Jūsų telefonas, todėl greitai patikrinti naujausius laiškus ar atlikti kitą panašų veiksmą gali tapti sudėtingiau.

Kaip bebūtų, mes manome, jog automobiliniai telefonų laikikliai turėtų būtų pasirinkti taip, jog atitiktų tris kriterijus. Visų pirma, jis turėtų būti įmontuojamas kažkur viduryje priekinės automobilio dalies (ar tai priekinis stiklas, ar tai priekinė panelė, ar ventiliacijos grotelės). Antras svarbus kriterijus – jis turėtų būti nesunkiai pasiekiamas vairuotojui. Ir trečiasis kriterijus, kuris labai svarbus – tai laikiklio atitikimas Jūsų išmaniajam telefonui. Taigi, kokį laikiklį vis dėlto pirkti?

Jeigu automobiliniai telefonų laikikliai Jums neatrodo kaip didelių investicijų reikalaujanti prekė – tuomet galite rinktis vieną paprasčiausių variantų – tai universalų laikiklį, kuris montuojasi į priekinėje automobilio dalyje esančias groteles. Toks variantas priedaimobiliems.lt parduotuvėje kainuoja maždaug 2,54 euro. Labai paprastas sprendimas, tačiau ne visada geriausias. Bene pačiu populiariausiu sprendimu galima būtų laikyti ant priekinio stiklo montuojamos laikiklius.

Tokio tipo automobilinį laikiklį galima įsigyti nuo kelių eurų, tačiau mūsų rekomendacija atiteiktų laikikliui su belaidžiu įkrovimu, kurį galima nusipirkti už maždaug 8,49 euro. Tokioje situacijoje Jūs gausite ne tik pakankamai stabilų laikiklį savo išmaniajam, tačiau tuo pačiu metu galėsite įkrauti savo įrenginį. Žinoma, jeigu jis palaiko belaidžio įkrovimo funkciją.

Tarp populiaresnių sprendimų perkant automobilinius telefonų laikiklius rasime ir nemažai magnetinių sprendimų, tačiau mes rekomenduotumėme pasižvalgyti į universalius laikiklius, kuriuose telefonai laikomi tiek iš šoninių kraštinių, tiek ir iš apatinės dalies.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

Pranešimas spaudai

2024-04-17, 19:54

0 komentarų

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Dėka lengvos bei kompaktiškos konstrukcijos, objektyvas ne tik užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę, tačiau ir yra patogus nešioti.

Naujasis objektyvas pasižymi didele raiška, puikiu bokeh efektu ir greitu, tiksliu, tyliu automatiniu fokusavimu. Įspūdingai lengvas, 409 g sveriantis objektyvas lengvai nešiojamas, todėl galite lengvai mėgautis kasdieniu fotografavimu, iš perspektyvos, kurią galima išgauti tik naudojant plačiakampį objektyvą.

Objektyvas turi tą patį filtro skersmenį, darbines savybes ir yra beveik tokio pat dydžio bei svorio kaip ir 2024 m. vasario mėn. paskelbtas „FE 24-50mm F2.8 G“, todėl lengva fotografuoti fotoaparatą laikant tiek rankose, tiek naudojant stabilizatorių.

„FE 16-25mm F2.8 G“ praplečia tiek fotografijos tiek videografijos galimybes fiksuojant įvairias scenas, pavyzdžiui kraštovaizdžius, architektūrą ar portretus.

Pagrindinės FE 16-25mm F2.8 G savybės

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas su naujausia optine ir mechanine konstrukcija.

  • Filtro skersmuo φ67 mm, didžiausias skersmuo 74,8 mm, ilgis 91,4 mm, svoris apie 409 g.

  • Efektyviai išdėstant tris ypač mažos dispersijos stiklus ir keturis asferinius lęšius, įskaitant vieną mažos dispersijos asferinį lęšį, sumažinamos įvairios aberacijos, pvz., chromatinė aberacija, ir pasiekiamas aukštos skiriamosios gebos vaizdas nuo ekrano centro iki kampo.

  • 11 lapelių žiedinė diafragma ir sferinių aberacijų optimizavimas užtikrina gražų bokeh efektą, kuris yra skiriamasis „Sony G“ objektyvų bruožas.

  • Labai gera fotografavimo stambiu planu geba - mažiausias fotografavimo atstumas yra 0,18 m, o didžiausias didinimas - 0,20x.

  • Įmontuoti du linijiniai varikliai leidžia greitai, tiksliai, bei tyliai fokusuoti net ir greitai judančius objektus. Taip pat palaikomas greitas, nepertraukiamas fotografavimas su AF/AE sekimu iki maždaug 120 kadrų per sekundę kartu su α9 III pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu. Sklandus sekimas net ir filmuojant 4K120p/FHD240p didelės kadrų spartos vaizdo įrašus, kuriems reikia tikslaus fokusavimo. Naudojant rankinį fokusavimą, linijinis atsakas leidžia tiksliai išgauti aukštos kokybės vaizdą.

  • Kvėpavimo kompensacija leidžia stabilizuoti vaizdą filmuojant.

  • Suderinamas su α serijos fotoaparato vaizdo stabilizavimo funkcija „Active mode“, pasiekiamas aukštas vaizdo stabilizavimo efektas.

  • Ypač patogus valdymas naudojant fokusavimo išlaikymo mygtuką, diafragmos žiedą, diafragmos paspaudimo įjungimo / išjungimo jungiklį ir fokusavimo režimo jungiklį.

  • Sukurtas taip, kad būtų atsparus dulkėms ir drėgmei, padengtas fluoro danga, neleidžiančia purvui prilipti prie priekinio objektyvo paviršiaus.

Kaina ir prieinamumas

Naująjį FE 16-25 mm F2,8 G bus galima įsigyti xx m. už maždaug xxx. Jį parduos „Sony“ įgaliotieji platintojai visoje Europoje.

Čia galima rasti įvairių išskirtinių istorijų, vaizdo įrašų ir įdomaus naujo turinio, nufilmuoto naujausiais fotoaparatais ir kitais „Sony“ gaminiais. „Sony“ Europos fotografijos centras prieinamas 22 kalbomis, jame pateikiamos naujienos, konkursai ir naujausias „Sony“ renginių kiekvienoje šalyje sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas