Transportas

„Volkswagen“ ruošiasi pigaus elektromobilio pristatymui: iki naujo modelio pristatymo liko vos keletas dienų

„Volkswagen“ ruošiasi pigaus elektromobilio pristatymui: iki naujo modelio pristatymo liko vos keletas dienų

Vokietijos automobilių milžinė ruošiasi naujo elektrinio automobilio pristatymui. Jau kovo 15 dieną „Volkswagen“ ketina pristatyti naują modelį, o tiesioginę pristatymo transliaciją bus galima stebėti „YouTube“ arba „Twitter“ tinkluose.

Naująjį pristatymą VW pažymėjo grotažyme #Vwforthepeople, kas sufleruoja, jog planuojama pristatyti pigesnį elektromobilį. Nors „Volkswagen“ ir neskelbia, tačiau tikimasi, kad bus pristatytas naujasis „Volkswagen ID.2“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Verta prisiminti, jog kompanijos atstovai dar anksčiau buvo paskelbę, jog iki 2025 metų ketina pristatyti nedidelių hečbekų, kurių kaina turėtų būti mažesnė nei 25 tūkst. eurų. Ar už kelių dienų įvyksiantis pristatymas leis mums pamatyti būtent tokį modelį – sužinosime jau netrukus.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas