Buitinė technika

Tamsiems žiemos vakarams tarkite ne: išmanusis „Xiaomi“ šviestuvas dabar parduodamas už juokingą kainą!

Tamsiems žiemos vakarams tarkite ne: išmanusis „Xiaomi“ šviestuvas dabar parduodamas už juokingą kainą!

Turbūt visi esame atsidūrę situacijoje, kai atsibudus tamsiuoju paros metu reikia pakilti iš lovos ir saugiai pereiti į kitą kambarį. Tokiu atveju, dažniausiai lieka du pasirinkimai - bandyti eiti tamsoje, rizikuojant ant kažko užlipti ar užkliūti, arba uždegti šviesą kambaryje ir prižadinti kartu miegančius žmones. Laimė, šią problemą galima išspręsti labai pigiai ir paprastai.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” šviestuvą, kurio kaina siekia vos 48,53 euro, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti tai, jog prekė atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl tai garantuoja itin greitą pristatymą. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis pasiūlymas turi labai ribotą prekių kiekį, todėl rekomenduojame nedelsti.

Šis produktas yra turbūt populiariausias iš visos „Yeelight” serijos. Šviestuvas savyje talpina net 48 LED šviesos diodus, todėl ne tik skleidžia labai stiprią šviesą (ryškumą galima keisti), ir leidžia rinktis norimą šviesos temperatūrą (nuo 2700K - 6500K), bet ir žada, jog šviesa jus džiugins net 40 000 valandų.

Baltas „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” korpusas leidžia jį derinti prie beveik bet kokio interjero, o pakabinimas susideda vos iš 2 žingsnių - specialaus pagrindo pritvirtinimo prie lubų ir šviestuvo prisukimo prie jo bei prijungimo prie elektros šaltinio. Tai turėtų užtrukti tik kelias minutes.

Na bet juk mus greičiausiai domina šviestuvo išmanumas, tiesa? Pats paprasčiausias būdas valdyti lempą yra pridedamas pultelis, galintis įjungti ir išjungti, keisti šviesos atspalvį ir intensyvumą bei paspaudus „M” raide pažymėtą mygtuką įjungti romantišką mėnesienos apšvietimą.

Kita vertus, tai labiau papildomas valdymo būdas, gamintojas siekė, kad „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” valdytumėte išmaniuoju telefonu. Tam tereikės atsisiųsti „Mi Home” arba „Yeelight” programėlę ir turėsite visą valdymo funkcionalumą. Prie viso to dar reikėtų pridėti ir galimybę šviestuvą kontroliuoti balsu - „Google Assistant” ar „Amazon Alexa” asistentais.

Be to, jeigu turite itin populiarią „Xiaomi Mi Band 3/4” išmanią apyrankę ir su ja einate miegoti, galėsite džiaugtis viena itin patogia funkcija. Kadangi apyrankė geba pajusti, kada užmigote, ji išjungs šviesą, vos tai nutiks.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” šviestuvą dabar galima įsigyti vos už 48,53 euro, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti tai, jog prekė atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, todėl tai garantuoja ne tik itin greitą pristatymą, tačiau ir tai, jog Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2022-11-29, 00:49

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas