Buitinė technika

Geriausias šio savaitgalio pasiūlymas: įspūdingų savybių „Xiaomi“ robotas siurblys dabar parduodamas už neįtikėtinai žemą kainą, įsigykite jau dabar!

Siurblių robotų rinka per pastaruosius metus įspūdingai išsipūtė, nes atpigus technologijoms juos pradėjo gaminti kiekvienas Kinijos fabrikėlis. Vis dėlto pirkdami tokį daiktą daugelis tikisi kokybės, ir kad jis nebus tik išmanus žaislas, o niekas op geriau negarantuoja nei patikimas ir visiems puikiai žinomas prekinis ženklas, kuris nenorės gadintis savo reputacijos su vidutinišku gaminiu.

Geriausias šio savaitgalio pasiūlymas: įspūdingų savybių „Xiaomi“ robotas siurblys dabar parduodamas už neįtikėtinai žemą kainą, įsigykite jau dabar!

Mūsų partneriai „Cafago“ šiandien turi pasiūlymą tiems, kurie ieško kokybiško roboto dulkių siurblio ir nenori išleisti krūvos pinigų. Dabar siūlomas įsigyti „Xiaomi Mijia Mi Robot 3C“ modelis, kurio kaina siekia vos 185,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum-Mop 3C

„Xiaomi” robotus siurblius dėl jų populiarumo gamina po įvairiais prekiniais ženklais, tokiais kaip „Roborock” ar „Xiaomi Pro. Tačiau šis modelis yra pažymėtas būtent „Xiaomi“ prekiniu ženklu. Čia rasime ganėtinai įprastą, baltos spalvos dizainą. Ir nors tai neatrodo išskirtinai, tačiau faktas vienas – jis tiks prie daugelio namų interjero.

Tačiau didžiausias siurblio privalumas yra išsikišimas, matomas viršutinėje dalyje. Jame montuojamas stipriai patobulintas lazerinis jutiklis, skirtas nuskenuoti patalpą ir sudaryti detalų jos žemėlapį. Naudodamas šio ir daugybės kitų sensorių informaciją, dirbtiniu intelektu paremtas algoritmas parenka patį efektyviausią valymo maršrutą, todėl, lyginant su kitais panašiais produktais, „Xiaomi Mijia Mi Robot 3C“ kambarius išsiurbs kur kas kokybiškiau.

Prie to prisideda ir japoniškomis dėvėjimuisi atspariomis padangomis apauti ratai, kurie leidžia robotui įveikti 2cm aukščio kliūtis.

Paminėti galima ir kokybišką japonišką „Nidec” motorą, užtikrinantį 4 000 Pa siurbimo galią. Tai garantuos, kad ant grindų neliktų neišsiurbtų vietų, o lėtas ir efektyvus siurblio važiavimas galimai padės namams būti dar švaresniems nei bet kada anksčiau.

Tačiau siurbimas dar nėra viskas, ką gali šis žvėriukas. „Xiaomi Mijia Mi Robot 3C“ turi naujos kartos šlapio grindų valymo sistemą. Apatinėje dalyje esanti šluostė yra drėkinama išmanios sistemos, užtikrinančios, kad ant grindų nebus palikta balų, kaip dažnai atsitinka su pigesniais, mažiau žinomų prekės ženklų konkurentais. Žodžiu, visa tai namų valymo galimybes pakelia į visai kitą lygį.

O kas jei nenorite, jog tam tikri kambariai būtų valomi šlapiu būdu? Jokių problemų. Puikioje išmaniajam telefonui skirtoje aplikacijoje, net ir būdami kitame pasaulio krašte, galėsite nustatyti, kurias patalpas kuriomis savaitės dienomis, kuriuo laiku ir kaip valyti. Siurblys gali įsiminti net 5 aukštų žemėlapius, tad jei turite keliaaukštį namą, užnešę robotą laiptais galėsite jam patikėti ir kito aukšto švarinimą.

Šis robotas siurblys aprūpintas ir 2 600 mAh talpos baterija. Tai leidžia „Xiaomi Mijia Mi Robot 3C“ vienu įkrovimu išvalyti net 100 kvadratinių metrų plotą, o tam padeda ir didelės 300 ml dulkių bei 200 ml vandens talpos. Be jokios abejonės, jums rūpintis siurblio įkrovimu neteks - tai jis atliks savarankiškai, nes pakuotėje pridedami speciali įkrovimo stotelė.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2023-05-28, 13:35

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas