Geriausias šio savaitgalio pasiūlymas Jums: įspūdingų savybių robotas siurblys su savaiminio išsivalymo stotele už neįtikėtiną kainą

Geriausias šio savaitgalio pasiūlymas Jums: įspūdingų savybių robotas siurblys su savaiminio išsivalymo stotele už neįtikėtiną kainą

Partnerio turinys

2021-07-18, 08:15

Sausio mėnesį robotų dulkių siurblių rinkoje pasirodė didžiulio dėmesio sulaukęs „Roborock S7“ produktas. Kartu su šiuo produktu buvo pademonstruota ir jam skirta savaiminio valymo stotelė, kurią jau dabar galite įsigyti ir Jūs.

Mūsų partnerių „Megamesto“ internetinėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti naująją stotelę, kurios kaina siekia vos 299 eurus, o paspaudę čia Jūs rasite ir specialų pasiūlymą „Roborock S7“ robotui dulkių siurbliui. Žinoma, jeigu norite įsigyti visą rinkinį kartu – Jums tai kainuos 848 eurus, jau įskaitant ir pristatymą į namus. Abu šie produktai prieinami baltos arba juodos spalvos.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

1920x629

Automatinio valymo stotelė yra gana unikalus produktas, kuris tuo pačiu šiek tiek skiriasi nuo kitų rinkoje esančių įrenginių. Pastaroji stotelė turi du atskirus konteinerius: kairėje pusėje yra HEPA filtras, o dešinėje - dulkių maišelis, į kurį surenkamos visos „Roborock S7“ surinktos dulkės, purvas ir šiukšlės. Šaunu tai, kad dešinioji pusė šiek tiek išsikišusi, todėl Jums bus lengviau išimti maišelį ir jį pakeisti. Pažymima, kad Jums nereikės jaudintis, kad purvas bus išpiltas ant grindų.

desc469243_7

„Roborock S7“ yra vienas iš naujausių „Roborock“ linijos narių, todėl jame įdiegtos kelios naujos funkcijos, pvz., nauja „Sonic Mopping“ funkcija. Neabejotinai didžiausias šios roboto siurblio privalumas – visiškai atnaujintas grindų plovimas. Priešingai nei daugelis kitų tokio tipo produktų, šis pasižymi gerokai didesniu plaušinės prispaudimų prie grindų, o pats plovimo pagrindas dar ir vibruoja, kas garantuoja žymei geresnius rezultatus.

desc469243_2

Robotas dulkių siurblys taip pat yra aprūpintas 300 ml. vandens talpykla, o dulkės bus talpinamos į 470 ml. talpą. Nesunku nuspėti ir tai, jog „Roborock S7“ yra pilnai valdomas per programėlę, kurią nesunkiai įsidiegsite į savo išmanųjį telefoną. Dar vienas šio naujojo produkto privalumas – galimybė pasirinkti kilimų siurbimo režimus. Žinoma, „Roborock“ naujiena palaiko ir tokias funkcijas kaip kelių aukštų žemėlapiai, kambarių skirstymas, virtualių sienų piešimas ir pan.

desc469243_5

Naujasis „Roborock“ turi 5200 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti tam, jog išvalytume namus ar ofisą iki 250 kvm. „S7“ modelio siurbimo galia siekia iki 2500 Pa, kuomet ankstesni modeliai pasižymėjo tik 2000 Pa galingumu. Nereikėtų pamiršti ir puikios įkrovimo stotelės, kuri tuo pačiu surinks visas šiukšles iš Jūsų roboto ir taip leis ilgą laiką pamiršti apie jo valymą ar kitokią priežiūrą.

Roborock-S7

Kaip jau minėjome, „Megamesto“ internetinėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti naująją stotelę, kurios kaina siekia vos 299 eurus, o paspaudę čia Jūs rasite ir specialų pasiūlymą „Roborock S7“ robotui dulkių siurbliui. Jo kaina šiuo metu siekia 549 eurus. Žinoma, jeigu norite įsigyti visą rinkinį kartu – Jums tai kainuos 848 eurus, jau įskaitant ir pristatymą į namus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas