Ieškantiems kokybiško roboto dulkių siurblio: puiki Kalėdinė „Xiaomi“ opcija už žemiausią kainą internete

Ieškantiems kokybiško roboto dulkių siurblio: puiki Kalėdinė „Xiaomi“ opcija už žemiausią kainą internete

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-12-24, 13:06

Kinijos kompanija „Xiaomi“ per pastaruosius keletą metų tapo gerai žinomu prekiniu ženklu ne tik dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų, tačiau ir dėl daugybės kitokių produktų. Sunku būtų suabejoti, kad gamintojas kuria ir aukšto lygio robotus dulkių siurblius, o pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir produktai išleisti kartu su „Viomi“.

Dar visai neseniai buvo pristatytas ir naujasis „Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys, kuris dabar internetinėje parduotuvėje „Cafago“ kainuoja vos 248,99 eurus, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia. Verta pastebėti, jog produktas jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, o tai garantuoja greitą pristatymo laiką. Kaip jau minėjome, norėdami įsigyti šį siurblį – spauskite čia.

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2600 Pa. Dar viena įdomi detalė – „Viomi V3“ turi dvigubą vandens ir dulkių talpyklą. Visų nešvarumų talpyklos dydis siekia 550 ml, o vandens talpa siekia 200 ml. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Xiaomi Viomi V3“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Viomi%20V3

Kaip jau tikriausiai supratote, šis „Xiaomi“ produktas palaiko du valymo režimus – sausą ir drėgną. „Viomi V3“ yra itin išmanus robotas ir turi trijų skirtingų lygių vandens kontrolės sistemą. Šios sistemos dėka, siurblys nustoja valyti tuomet kai baigiasi vanduo ir tai apsaugo Jūsų grindinis nuo galimų pažeidimų. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad „Viomi V3“ modelis gali įveikti ir 2 cm aukščio kliūtis, todėl jeigu namuose turite neaukštų slenksčių ar kitų barjerų – tai nebus problema.

Viomi%20V3%20lipimas

„Xiaomi Viomi V3“ yra lengvai valdomas per „Mi Home“ programėlę. Jeigu turite kokį nors kitą „Xiaomi“ produktą – ši aplikacija nebus Jums didelė naujiena. Nežinantiems, pasakysime, jog jos dėka Jūs galėsite stebėti savo roboto siurblio darbą tiesiogiai, nustatyti valymo zonas, suplanuoti siurbimus ir dar daugybę kitų dalykų. Verta paminėti ir talpią 4900 mAh talpos bateriją. Įdomiausia tai, jog išsikrovus šiam siurbliui, jis sugebės grįžti į įkrovimo vietą, o vėliau sėkmingai pratęsti nebaigtus darbus.

Viomi%20V3%20baterija

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ kainuoja vos 248,99 eurus, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia. Verta pastebėti, jog produktas jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, o tai garantuoja greitą pristatymo laiką. Kaip jau minėjome, norėdami įsigyti šį siurblį – spauskite čia.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: XiaomiViomi
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas