Ir namams, ir automobiliui: universalus „Xiaomi” siurblys tekainuoja €33,99

Ir namams, ir automobiliui: universalus „Xiaomi” siurblys tekainuoja €33,99

Partnerio turinys

2021-08-22, 17:50

Nors namų valymo siurblio išradimui jau daugiau nei 100 metų, o šie prietaisai ištobulėjo tiek, kad visiškai neprimena pusę kambario užėmusio savo prosenelio, šis namų ruošos darbas daugeliui vis dar kelią galvos skausmą. Siurblį dažniausiai vis dar reikia traukti iš spintos ar sandėliuko, prijungti žarną, o neretai ir sunkiai tempti į kitą būsto aukštą. Tačiau šiomis dienomis tai tikrai nėra būtina - „Xiaomi” dukterinė kompanija siūlo lengvą ir praktiškai bet ko siurbimui pritaikytą pigų rankinį siurbliuką, kuris kainuoja vos kelias dešimtis eurų.

Paspaudę šią nuorodą „Deerma DX115C” rankinį siurblį galite įsigyti vos už 33,99 euro. Į šią sumą įskaičiuotas pristatymas iš Vokietijos sandėlio ir visi įmanomi mokesčiai. Be to, prekę gausite vos per kelias dienas.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Daugiau apie „Deerma DX115C”

Deerma-DX115C-fofo4

Paprastai „Xiaomi” savo buities technikos produktams taiko išbandytą balto korpuso bei raudonų jo akcentų spalvų schemą, tačiau „Deerma DX115C” atveju gamintojas nusprendė paeksperimentuoti. Šis siurblys nudažytas klasikine juoda spalva, o akcentai - kontrastuojančia auksine. Dėl šios priežasties šis nebrangus įrenginys atrodo ne tik stilingai, bet ir prabangiai - lyg būtų pagamintas „Bosch” ar kitų premium klasės kompanijų.

PAA2606-US-1-fb71-l5j2

Visgi svarbiausia dizaino dalis yra ne spalvos, o ypatinga konstrukcija. „Deerma DX115C” atrodo kaip vienas tų rankinių siurbliukų, kurie skirti automobiliui. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio - pratraukus siurblio rankeną išsitraukia ilgas teleskopinis kotas, todėl galite kuo lengviausiai siurbti grindis arba valyti lubas nuo voratinklių stovėdami, o ne susilenkę.

Youpin-Deerma-DX115C-12000Pa-Household-Vacuum-Cleaner-Mini-Handheld-Pushrod-Cleaner-Strong-Suction-Low-Noise-Equally

Tuo metu, suskleidę kotą, dėl vos 2kg siekiančio svorio galite „Deerma DX115C” lengvai nusinešti į lauką ir išsiurbti automobilį ar tiesiog nusivežti į sodą ar sodybą. Norėdamas, kad siurbimas būtų kuo efektyvesnis, gamintojas pakuotėje prideda tris antgalius - platų skirtą grindims ir kilimams, siaurą skirtą automobilio salonui ar kompiuterio klaviatūros valymui bei apvalų su šereliais, kuriuo patogiai nusiurbsite plaukus ir pūkus nuo baldų ar užuolaidų.

Deerma-DX115C-4

Puikią siurbimo kokybę garantuos šioje kainų kategorijoje neįprastai didelė 14pa siurbimo galia, kuri lengvai įveiks ne tik smėlį ir dulkes, bet ir gyvūnų plaukus, didelius trupinius bei kitus pigiems siurbliams neįkandamus nešvarumus.

Screenshot-at-Aug-22-17-35-35

Viską pabaigia didelės 1,2 litro talpos dulkių konteineris, kurį ištuštinti reikės tikrai ne dažnai, bei efektyvus HEPA filtras, neleidžiantis susiurbtiems nešvarumams patekti į orą.

Screenshot-at-Aug-22-17-38-04

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Deerma DX115C” rankinį siurblį galite įsigyti vos už 33,99 euro. Į šią sumą įskaičiuotas pristatymas iš Vokietijos sandėlio ir visi įmanomi mokesčiai. Be to, prekę gausite vos per kelias dienas. Neįtikėtina, ką šiuo metu su kainomis išdarinėja „Xiaomi”, tiesa?

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas