Buitinė technika

Lietuviai tiesiog šluoja šiuos kavos aparatus iš lentynų: nė 70 eurų nekainuojantis espreso kavos aparatas dabar parduodamas už centus, įsigykite kol dar neišpirko!

Kava ryte budina, dieną teikia energijos vakare – jėgų. Daugelis iš mūsų visą darbo dieną nepaleidžia iš rankų kavos puodelio. Iš tiesų žvalumo paslaptis – ne kavos kiekis, o tinkamai parinktas laikas. Mokslininkai išsiaiškino, kokiu laiku išgerta kava suteikia daugiausia žvalumo. Tačiau pirkti ją kavinėse – tikrai ne pigiausias variantas.

Lietuviai tiesiog šluoja šiuos kavos aparatus iš lentynų: nė 70 eurų nekainuojantis espreso kavos aparatas dabar parduodamas už centus, įsigykite kol dar neišpirko!

Juodojo penktadienio išpardavimams įgaunant pagreitį – turime jums tiesiog fantastišką pasiūlymą. Mūsų partnerių „Banggood“ parduotuvėje dabar galite įsigyti fantastišką „BlitzWolf BW-CMM2“ kavos aparatą už neįtikėtinai žemą kainą. Dabar šį nuostabų produktą galima įsigyti vos už 63,24 eurus, o tam tereikia atlikti vos keletą paprastų žingsnių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Atnaujinta 11.26 10:00 val. Pirminis pasiūlymas jau nebegalioja, tačiau rekomenduojame peržiūrėti keletą kitų alternatyvų, kurios taip pat pasižymi panašia kaina. „Mellerware Koffy“ kavos aparatas dabar siūlomas už labai panašią kainą, o pirkėjus jis pasieks iš Europoje esančio sandėlio. Negana to, pardavėjas garantuoja, jog prekė bus išsiųsta per 72 valandas. Geriausias dienos pasiūlymas! Tiesa, nepamirškite panaudoti ir mūsų nurodyto nuolaidos kodo. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu - spauskite čia.

ProduktasKainaNuolaidos kodasĮsigykite dabar
Mellerware Koffy, Bari and Bari Legend
71 euras
BFS6
Spauskite čia

Pirmasis – paspaudus čia turite gauti nuolaidos kodą, kuris suteiks papildomą 6 JAV dolerių (5,81 eurų) nuolaidą. Kai šis žingsnis bus atliktas – spauskite čia, prisidėkite kavos aparatą į savo pirkinių krepšelį ir, žinoma, nepamirškite panaudoti specialios nuolaidos, kurią rasite prieš atsiskaitant, laukelyje „Allowance“. Neįtikėtinai žema kaina už kokybišką produktą. Lietuvoje šis produktas buvo parduodamas už dvigubai ar didesnę kainą.

„BlitzWolf BW-CMM2“ espreso kavos aparatas

„BlitzWolf“ sukurtas espreso kavos aparatas išsiskiria ne tik savo itin žema kaina, tačiau ir puikiu dizainu. Nors jo kaina nesiekia nė 70 eurų, tačiau žvelgiant į šį produktą atrodo, jog tai itin brangi mašina. Pilkos ir juodos spalvos kombinacija suteikia nemažai pridėtinės vertės. Tačiau, žinoma, tai tikrai ne vienintelis šio aparato privalumas.

„BlitzWolf BW-CMM2“ kavos aparatas tokio populiarumo sulaukia ne tik dėl išvaizdos. Jis yra aprūpintas 1100W galia, užtikrina 20 barų slėgį ir vienu metu gali pagaminti du puodelius kavos. Lyg to būtų negana, tuo pačiu metu dar galite pasigaminti ir vieną latę. Šis įrenginys valdomas su ant korpuso esančia jutikline panele, o taip pat šone įmontuotu ratuku.

Turbūt būtų sunku surasti geresnį įrenginį, kuris kainuotų tiek nedaug. Verta paminėti ir tai, jog šio kavos aparato svoris siekia 3,65 kilogramo, o matmenys – 27,4 x 22,7 x 30 cm. Akivaizdu, kad jam nereikės daug vietos ir „BlitzWolf BW-CMM2“ puikiai papuoš jūsų darbo vietą arba virtuvės interjerą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2022-11-26, 10:20

20 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas