Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Namų tvarkymą patikėkite robotui: nuostabų „Lenovo“ robotą siurblį dabar galima įsigyti už gerokai mažiau nei 300€

Namų tvarkymą patikėkite robotui: nuostabų „Lenovo“ robotą siurblį dabar galima įsigyti už gerokai mažiau nei 300€

Lukas Snarskis

2021-02-27, 18:30

Įvairūs išmanieji sprendimai namams įgauna vis didesnį populiarumą, o ypatingai sparčiai tobulėja robotai – dulkių siurbliai. Jeigu prieš metus ar kiek daugiau tarp pigesnių variantų galėjome matyti tik „Xiaomi“ ar dar keletą mažiau žinomų Kinijos gamintojų, tai dabar pasirinkimas daug didesnis. O šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus ir itin kokybiško produkto!

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ Jūs galite įsigyti „Lenovo X1“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 277,76 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GB-LEVENO. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat verta žinoti, jog produktas atkeliaus iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Na, o dabar pažvelkime į pačio siurblio galimybes.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Lenovo“ pristatė robotą dulkių siurblį – dabar parduodamas už puikią kainą, o pirmieji pirkėjai gaus ir puikių dovanų!

Visų pirma, „Lenovo X1“ dulkių siurblys pasižymi labai stilingu dizainu. Šio roboto korpusas padengtas juoda spalva su auksinės spalvos apipavidalinimu. „Lenovo“ produktas atrodo išties solidžiai, tačiau pasižymi ne tik puikiu dizainu, bet ir dar geresniu funkcionalumu.

Vienas didžiausių „Lenovo“ dulkių siurblio privalumų – trys valymo režimai, kurie padės ne tik pasirūpinti švara, bet ir sutaupys daugybę Jūsų laiko. Su šiuo robotu dulkių siurbliu Jūs galite ne tik siurbti ar atlikti šlapią valymą, bet ir nustatyti šiuos abu valymo būdus vienu metu. Daugumai kitų robotų gali atlikti tik vieną iš šių veiksmų, tačiau „X1“ tai padarys be papildomos Jūsų pagalbos.

1591904768

Žinoma, kaip ir dauguma tokių produktų, taip ir šis valdomas per specialią programėlę, kurioje galėsite nustatyti kurias erdves norite valyti, o kurias palikti nenuvalytas. Verta paminėti ir tai, jog galėsite ne tik nustatyti norimas valyti patalpas, tačiau ir pasirinkti plotus, kuriuos reikėtų išvalyti kelis kartus, nustatyti virtualias sienas ar sudaryti siurbimo planą per kelis aukštus.

1594227555

Naujojo „Lenovo X1“ siurbimo galia siekia 2200 Pa, tačiau nepaisant daug galios – jis yra pakankamai tylus. Šio dulkių siurblio triukšmo lygis siekia tik 55 dB, todėl netrukdys Jums užsiimti kasdiene veikla. Verta paminėti ir tai, jog dulkių talpa siekia 585 ml, o vandens talpykla – 170 ml.

Kaip jau minėjome, „Lenovo X1“ robotą dulkių siurblį dabar galite įsigyti vos už 277,76 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GB-LEVENO. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat verta žinoti, jog produktas atkeliaus iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas