Pasiūlymas, kurio negalima praleisti: išmanusis „Xiaomi“ šviestuvas dabar parduodamas už juokingą kainą!

Pasiūlymas, kurio negalima praleisti: išmanusis „Xiaomi“ šviestuvas dabar parduodamas už juokingą kainą!

Partnerio turinys

Turbūt visi esame atsidūrę situacijoje, kai atsibudus tamsiuoju paros metu reikia pakilti iš lovos ir saugiai pereiti į kitą kambarį. Tokiu atveju, dažniausiai lieka du pasirinkimai - bandyti eiti tamsoje, rizikuojant ant kažko užlipti ar užkliūti, arba uždegti šviesą kambaryje ir prižadinti kartu miegančius žmones. Laimė, šią problemą galima išspręsti labai pigiai ir paprastai.

Internetinėje parduotuvėje „TomTop“ dabar galima įsigyti „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” šviestuvą, kurio kaina siekia vos 46,87 euro, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti tai, jog prekė atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl tai garantuoja itin greitą pristatymą. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis pasiūlymas turi labai ribotą prekių kiekį, todėl rekomenduojame nedelsti.

Yeelight20YLXD76YL

Šis produktas yra turbūt populiariausias iš visos „Yeelight” serijos. Šviestuvas savyje talpina net 48 LED šviesos diodus, todėl ne tik skleidžia labai stiprią šviesą (ryškumą galima keisti), ir leidžia rinktis norimą šviesos temperatūrą (nuo 2700K - 6500K), bet ir žada, jog šviesa jus džiugins net 40 000 valandų.

Yeelight-YLXD76YL-lova

Baltas „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” korpusas leidžia jį derinti prie beveik bet kokio interjero, o pakabinimas susideda vos iš 2 žingsnių - specialaus pagrindo pritvirtinimo prie lubų ir šviestuvo prisukimo prie jo bei prijungimo prie elektros šaltinio. Tai turėtų užtrukti tik kelias minutes.

Na bet juk mus greičiausiai domina šviestuvo išmanumas, tiesa? Pats paprasčiausias būdas valdyti lempą yra pridedamas pultelis, galintis įjungti ir išjungti, keisti šviesos atspalvį ir intensyvumą bei paspaudus „M” raide pažymėtą mygtuką įjungti romantišką mėnesienos apšvietimą.

Yeelight-YLXD76YL-valdymas

Kita vertus, tai labiau papildomas valdymo būdas, gamintojas siekė, kad „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” valdytumėte išmaniuoju telefonu. Tam tereikės atsisiųsti „Mi Home” arba „Yeelight” programėlę ir turėsite visą valdymo funkcionalumą. Prie viso to dar reikėtų pridėti ir galimybę šviestuvą kontroliuoti balsu - „Google Assistant” ar „Amazon Alexa” asistentais.

Yeelight-YLXD76YL-komplektacija

Be to, jeigu turite itin populiarią „Xiaomi Mi Band 3/4” išmanią apyrankę ir su ja einate miegoti, galėsite džiaugtis viena itin patogia funkcija. Kadangi apyrankė geba pajusti, kada užmigote, ji išjungs šviesą, vos tai nutiks.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Yeelight YLXD76YL” šviestuvą dabar galima įsigyti vos už 46,87 euro, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti tai, jog prekė atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl tai garantuoja itin greitą pristatymą. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis pasiūlymas turi labai ribotą prekių kiekį, todėl rekomenduojame nedelsti.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Guest

sveiki,tai ,kad Senukuose pries 2,5metu pirkau per puse plonesni,ir platesni uz 24,99eu,su distanciniu valdymu,5 sviesu funkcijos,tai kas cia per pigumas tada??????????????????????????????????????

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas