Pigiau šio „Xiaomi“ roboto siurblio Jūs nerasite: pasirūpinkite idealia tvarka namuose už mažiau nei 135 eurus

Pigiau šio „Xiaomi“ roboto siurblio Jūs nerasite: pasirūpinkite idealia tvarka namuose už mažiau nei 135 eurus

Partnerio turinys

Robotai dulkių siurbliai tampa neatsiejama mūsų namų priežiūros dalimi. Jeigu anksčiau tekdavo aukoti savo laiką, jog išsiurbti namus – dabar tai galime patikėti robotams siurbliams. Niekam ne paslaptis, jog tokie produktai leidžia pasirūpinti tvarka, net nebūnant namuose, o ir jų kainos dabar yra prieinamos daugeliui.

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ dabar galite įsigyti „Xiaomi Mijia G1“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia tik 132,59 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį, jog produktas atkeliauja iš Vokietijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių, o savo pirkinį gausite labai greitai.

Iš pirmo žvilgsnio „Mijia G1” atrodo kaip ir bet kuris kitas tokio tipo produktas. Baltas, apvalus, galbūt šiek tiek kompaktiškesnis. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai sąlyginai labai pigus produktas, tačiau tai nereiškia, kad jis yra prastas. Visų pirma, šis robotas dulkių siurblys aprūpintas „NIDEC“ varikliu, kurio siurbimo galia siekia 2200 Pa. Įdomu ir tai, jog nepaisant žemos kainos, šis produktas gali būti naudojamas tiek siurbimui, tiek ir šlapiam valymui.

Xiaomi%20Mijia%201G

„Xiaomi“ šiame savo produkte panaudojo ir trijų sluoksnių filtrus, kuri padės žymiai efektyviau filtruoti dulkes. Verta paminėti ir tai, jog „Mijia G1“ turi keturi skirtingus galios režimus – nuo tyliojo, kuris skirtas nedideliam nešvarumų kiekiui pašalinti, iki itin pajėgaus, kuris pravers esant didelei netvarkai namuose, ofise ar kitoje patalpoje. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog šis siurblys yra pakankamai kompaktiškas, o jo aukštis siekia vos 82 mm. Tai leis Jums be problemų pasirūpinti švara po įvairiais baldais, kaip, pavyzdžiui, lova ar sofa.

Xiaomi%20Mijia%201G%20rezimai

Robotas dulkių siurblys naudoja 2500 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti maždaug 90 minučių siurbimo. Kaip ir įprasta, šis „Xiaomi“ produktas pilnai valdomas su „Mi Home“ programėle. Čia Jūs rasite ne tik visus reikiamus nustatymus, tačiau ir galėsite suplanuoti savo siurbimus ir pan.

Kaip jau minėjome, „Mijia G1“ dabar galite įsigyti vos už 132,59 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, kad produktas atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių ar ilgo pristatymo termino.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas