Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Puiki proga įsigyti „Viomi SE“ robotą siurblį: dabar parduodamas už gerokai žemesnę kainą nei Lietuvoje!

Puiki proga įsigyti „Viomi SE“ robotą siurblį: dabar parduodamas už gerokai žemesnę kainą nei Lietuvoje!

Partnerio turinys

2021-06-15, 18:00

Siurblių robotų rinka per pastaruosius metus įspūdingai išsipūtė, nes atpigus technologijoms juos pradėjo gaminti kiekvienas Kinijos fabrikėlis. Vis dėlto pirkdami tokį daiktą daugelis tikisi kokybės, ir kad jis nebus tik išmanus žaislas, o niekas op geriau negarantuoja nei patikimas ir visiems puikiai žinomas prekinis ženklas, kuris nenorės gadintis savo reputacijos su vidutinišku gaminiu.

Ta proga, savo skaitytojams, norėtume pasiūlyti turbūt geriausiu kainos/kokybės santykiu pasižymintį „Xiaomi” dukterinės kompanijos siurblį robotą, kurį šiuo metu itin palankiomis sąlygomis galite įsigyti iš Vokietijos sandėlio. Paspaudę čia, Jūs galėsite įsigyti „Viomi SE“ robotą dulkių siurblį vos už 210,50 eurų. Kaip jau minėjome, šis produktas atkeliaus iš Vokietijos, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių. Verta atkreipti dėmesį, jog Lietuvoje analogiškas modelis kainuoja nuo maždaug 270 eurų.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-15-at-12.10.47

„Xiaomi” robotus siurblius dėl jų populiarumo gamina po įvairiais prekiniais ženklais, tokiais kaip „Roborock” ar „Xiaomi Pro”, tačiau „Viomi” yra patys prabangiausi ir pažangiausi. Tai galima pastebėti ir iš „Viomi SE” dizaino. Kitaip nei konkurentai, jis neatrodo kaip dar viena peraugusi balta ar juoda tabletė, ir yra papuoštas aukso elementais.

Screenshot-2021-06-15-at-12.10.57

Tačiau didžiausias siurblio privalumas yra išsikišimas, matomas viršutinėje dalyje. Jame montuojamas stipriai patobulintas lazerinis jutiklis, skirtas nuskenuoti patalpą ir sudaryti detalų jos žemėlapį. Naudodamas šio ir daugybės kitų sensorių informaciją, dirbtiniu intelektu paremtas algoritmas parenka patį efektyviausią valymo maršrutą, todėl, lyginant su kitais panašiais produktais, „Viomi SE” kambarius išsiurbs kur kas kokybiškiau. Prie to prisideda ir japoniškomis dėvėjimuisi atspariomis padangomis apauti ratai, kurie leidžia robotui įveikti 2cm aukščio kliūtis.

Screenshot-2021-06-15-at-12.11.26

Paminėti galima ir kokybišką japonišką „Nidec” motorą, užtikrinantį 2200Pa siurbimo galią. Tai garantuos, kad ant grindų neliktų neišsiurbtų vietų, o lėtas ir efektyvus siurblio važiavimas galimai padės namams būti dar švaresniems nei bet kada anksčiau.

Tačiau siurbimas dar nėra viskas, ką gali šis žvėriukas. „Viomi SE” turi naujos kartos šlapio grindų valymo sistemą. Apatinėje dalyje esanti šluostė yra drėkinama išmanios sistemos, užtikrinančios, kad ant grindų nebus palikta balų, kaip dažnai atsitinka su pigesniais, mažiau žinomų prekės ženklų konkurentais. Žodžiu, visa tai namų valymo galimybes pakelia į visai kitą lygį.

Screenshot-2021-06-15-at-12.13.25

O kas jei nenorite, jog tam tikri kambariai būtų valomi šlapiu būdu? Jokių problemų. Puikioje išmaniajam telefonui skirtoje aplikacijoje, net ir būdami kitame pasaulio krašte, galėsite nustatyti, kurias patalpas kuriomis savaitės dienomis, kuriuo laiku ir kaip valyti. Siurblys gali įsiminti net 5 aukštų žemėlapius, tad jei turite keliaaukštį namą, užnešę robotą laiptais galėsite jam patikėti ir kito aukšto švarinimą.

Screenshot-2021-06-15-at-12.11.14

Gamintojas pabrėžia, jog šiame produkte įmontuota aukštos klasės „Samsung” baterija, kurios ištvermė, lyginant su ankstesne, karta padidėjo 20%. Tai leidžia „Viomi SE” vienu įkrovimu išvalyti net 200 kvadratinių metrų plotą, o tam padeda ir didelės 300ml dulkių bei 200ml vandens talpos. Be jokios abejonės, jums rūpintis siurblio įkrovimu neteks - tai jis atliks savarankiškai, nes pakuotėje pridedami speciali įkrovimo stotelė.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas