Buitinė technika

Robotai dulkių siurbliai dabar prieinami visiems: pasinaudokite geriausiu dienos pasiūlymu, kuris leis įsigyti puikų robotą už gerokai mažiau nei 100 eurų

Robotai dulkių siurbliai tampa neatsiejama mūsų namų priežiūros dalimi. Jeigu anksčiau tekdavo aukoti savo laiką, jog išsiurbti namus – dabar tai galime patikėti robotams siurbliams. Niekam ne paslaptis, jog tokie produktai leidžia pasirūpinti tvarka, net nebūnant namuose, o ir jų kainos dabar yra prieinamos daugeliui.

Robotai dulkių siurbliai dabar prieinami visiems: pasinaudokite geriausiu dienos pasiūlymu, kuris leis įsigyti puikų robotą už gerokai mažiau nei 100 eurų

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar galite įsigyti „ILIFE V8 Plus” robotą siurblį, kurio kaina siekia vos 87,95 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu - spauskite čia. Tiesa, taip pat vertėtų nepamiršti nurodyti nuolaidos kodo ILIFEV8PLUS, kuris suteiks jums šią nuolaidą. Standartinė įrenginio kaina siekia 112,50 eurų.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

ILIFE V8 Plus robotas siurblys - 1000Pa siurbimo galia, 2-in-1 siurbimas ir grindų plovimas, 2400 mAh talpos baterija:

  • Nuolaidos kodas: ILIFEV8PLUS
  • Standartinė kaina: 112,50€
  • Kaina su nuolaida: 87,95€
  • Įsigykite dabar: spauskite čia.

Kas šį produktą paverčia robotu, yra daugybė įvairių jutiklių, kurie jam padeda susidaryti tikslų kambario žemėlapį. Nors jis ir negali sudaryti kambarių žemėlapių, tačiau „ILIFE V8 Plus” robotas geba susiplanyoti valymo planą, o taip pat turi sistemą, kuri apsaugo jį nuo kritimų. Tai padeda „ILIFE V8 Plus” savo užduotį vykdyti kur kas išmaniau nei jo konkurentams. Siurblys grindis siurbia zigzagais, tačiau puikiai atsimena, kurias vietas jau išsiurbė, o kurios liko nevalytos, kas garantuoja idealiai švarius kambarius be jokių neišvalytų zonų.

Kalbant apie patį siurbimą, reikalų vėl turime su japonais - už tai atsakingas patikimas ir praktiškai nesidėvintis „NIDEC” motoras, užtikrinantis adekvačią 1000pa siurbimo galią. Proceso efektyvumą smarkiai didina ir V formos šepetys, iš kilimų ištraukiantis net ir giliausiai įsėdusius nešvarumus. Pridėkime ir specialias kampus išvalančias šluoteles, galimybę perlipti nedidelius slenksčius bei išvengti susidūrimo su baldais ir turime tikrą valymo monstrą.

Prie šio titulo galima prisideda ir labai tokios kainos siurbliams netipiška šlapio valymo funkcija, susidedanti iš keičiamos šluostės ir tolygaus bei balų nepaliekančio jos drėkinimo mechanizmo. Pakaks dulkių surinkimo talpą pakeisti vandens bakeliu ir „ILIFE V8 Plus” nublizgins namų grindis. Būtina paminėti ir tai, jog vandens talpa siekia net 300 ml.

Na, o vyšnia ant torto tampa tokio tipo įrenginiams didelė 2400mAh baterija, kurios energijos pakaks visų namų valymui. Šis įrenginys gali pasirūpinti tvarka namuose iki 120 – 150 kvadratinių metrų, atsižvelgiant į pasirinktus parametrus. „ILIFE V8 Plus” tai pat pakuotėje atkeliauja su specialia įkrovimo stotele, į kurią jis geba savarankiškai sugrįžti, tad nepatirsite jokių nemalonių rūpesčių dėl siurblio akumuliatoriaus.

Žodžiu, tikrai puiki proga įsigyti pažangų daiktą, kuris neištuštins jūsų vasaros vėjų išvėdintos piniginės ir tikrai palengvins kasdienybę.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas