Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Šis išmanus „Xiaomi” šviestuvas turi atsidurti kiekvieno lietuvio svetainėje

Šis išmanus „Xiaomi” šviestuvas turi atsidurti kiekvieno lietuvio svetainėje

Partnerio turinys

2021-06-13, 10:20

Išmanus namų apšvietimas jau nebeatrodo tokia didžiulė inovacija, kaip prieš kokius penkerius metus. Deja, daugelis išmanių šviestuvų vis dar kainuoja kur kas daugiau, nei norėtume mokėti, todėl jų populiarumas nėra toks didelis, koks galėtų būti. Laimė, šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti nuostabų „Xiaomi” produktą, kuris stebina savo išmanumu ir kaina bei dėl to turi atsidurti kiekvieno lietuvio svetainėje.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Yeelight YLDL01YL” svetainės/valgomojo šviestuvą vos už 74,90 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks vos per kelias dienas ir be jokių mokesčių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „Yeelight YLDL01YL”

nastolnaya_lampa_yeelight_xiaomi_crystal_pendant_lamp_yldl01yl_img_9

Kurdama „Yeelight YLDL01YL”, kompanija turėjo tikslą, kad jis tarsi pranyktų kiekvieno būsto interjere, todėl jo dizainui skyrė itin daug dėmesio. Nenuostabu, jog pasirinkta minimalistiška skandinaviško dizaino kryptis, kuri užtikrins, jog šis šviestuvas ilgai atrodys modernus ir nepasenęs.

9708705-2

„Yeelight YLDL01YL” skirtas būti kabinamas virš valgomojo stalo, todėl gamintojas jį aprūpino aukščio reguliavimo sistema. Specialios virvelės leidžia aukštį reguliuoti 0,5-1,5m ribose, todėl šviestuvo poziciją tinkamai sureguliuos tiek aukštas, tiek žemas lubas turinčio būsto savininkai.

Screenshot-at-Jun-12-19-00-38

„Yeelight” deklaruoja, jog šiame šviesos šaltinyje sumontuotos net 294 aukščiausios kokybės LED lemputės, garantuojančios net 1800lm apšvietimą. Tai reiškia, kad šviesos prie stalo niekada netruks, o šviestuvas neperdegs labai ilgai.

Screenshot-at-Jun-12-19-04-00

Įdomu tai, jog bendrovė šviesą sureguliavo taip, kad ji nedirgintų žmonių akių, o maistą apšviestų taip, kad jis atrodytų kuo skaniau ir tikroviškiau. Žodžiu, mėgstantys dalintis savo patiekalais su draugais socialiniuose tinkluose bus tikrai pamaloninti.

xiaomi-yeelight-meteorite

Labai malonu ir tai, kad ant lubų „Yeelight YLDL01YL” gali skleisti spalvotą šviesą ir taip kambario atmosferai suteikti daugiau jaukumo arba šventinę nuotaiką.

Screenshot-at-Jun-12-19-07-22

Visgi pagrindinis „Yeelight YLDL01YL” arkliukas yra jo išmanumas. Šviestuvas jungiamas prie namų Wi-Fi tinklo, todėl gali būti valdomas itin patogia „Yeelight” programėle. Joje galėsite nustatyti šviesos spalvą, pritemdyti šviesą, nustatyti, po kiek laiko šviestuvui išsijungti.

Screenshot-at-Jun-12-19-08-23

Maža to, turintys išmaniuosius garsiakalbius arba besinaudojantys balso asistentais telefone, galės visas šias komandas duoti balsu.

Screenshot-at-Jun-12-19-09-37

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Yeelight YLDL01YL” svetainės/valgomojo šviestuvą vos už 74,90 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks vos per kelias dienas ir be jokių mokesčių.

Tai tikrai puiki proga savo namams nebrangiai suteikti išmanumo ir kambariui suteikti kur kas geresnę atmosferą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas