Ideali tvarka namuose už mažiau nei 40€: įsigykite „Xiaomi“ rankinį siurblį tiesiai iš Vokietijos

Ideali tvarka namuose už mažiau nei 40€: įsigykite „Xiaomi“ rankinį siurblį tiesiai iš Vokietijos

Arnas Balčiūnas

Nors namų valymo siurblio išradimui jau daugiau nei 100 metų, o šie prietaisai ištobulėjo tiek, kad visiškai neprimena pusę kambario užėmusio savo prosenelio, šis namų ruošos darbas daugeliui vis dar kelią galvos skausmą. Siurblį dažniausiai vis dar reikia traukti iš spintos ar sandėliuko, prijungti žarną, o neretai ir sunkiai tempti į kitą būsto aukštą. Tačiau šiomis dienomis tai tikrai nėra būtina - „Xiaomi” dukterinė kompanija siūlo lengvą ir pigų rankinį siurbliuką, kuris kainuoja vos kelias dešimtis eurų.

Paspaudę šią nuorodą „Deerma DX700” rankinį siurblį galite įsigyti vos už 39,92 euro. Geriausia dalis - į šią kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks ne tik greitai, bet ir be jokių mokesčių.

xiaomi_deerma_dx700_handheld_vacuum_cleaner_06_ad_l

Nepaisant to, jog šis įrenginys kainuoja vos kelias dešimtis eurų, jis tikrai neatrodo kaip vienas tų pigių siurblių ir maisto prekių parduotuvės. Kaip ir būdinga „Xiaomi” įrenginiams, jo korpusas nudažytas nesenstančia ir prie visko derančia balta spalva, o dizainui pasirinkta minimalizmo strategija. Čia nerasite jokių nereikalingų detalių, užraitymų ar blizgučių - grakščios linijos ir formos kuria solidų įspūdį.

210124-173623

Kaip ir galima tikėtis, pagrindinis „Deerma DX700” arkliukas - kompaktiškas dydis. Prietaisas gali veikti kaip nedidelis rankinis siurbliukas, o prireikus - prie jo tvirtinamas ilginamasis vamzdis, tinkantis rimtam namų valymui. Labai svarbu ir tai, jog siurblio svoris siekia vos kiek daugiau nei 2 kilogramus, tad galėsite pamiršti pavargusias rankas ir nugarą - siurbimo procesas taps vienu dideliu malonumu.

210124-173338

Kalbant apie siurbimą, gamintojas pabrėžia „Deerma DX700” be ilginamosios žarnos pakuotėje pridedami keli svarbūs antgaliai: šepetėlis, skirtas siauriems tarpams ir universalus grindų valymo. Pirmieji du pravers siurbiant baldus, automobilio saloną, lubas ar apdulkėjusias užuolaidas, o trečiasis bus tiesiog nepakeičiamas švarinant namus. Jo lankstumas ir manevringumas leis siurbti po lovomis ar sofomis. Taip pat skelbiama, jog prijungus grindų valymo antgalį ir ilginamąją žarną siurblys galės stovėti vertikaliai ir nuolat būti pasiruošęs darbui.

210124-173301

Kitas labai svarbus aspektas - padori 600W galia. Jos tokio tipo prietaisui yra tiesiog daugiau nei reikia - „Deerma DX700” be vargo siurbs ne tik dulkes, bet ir didesnius nešvarumus bei plaukus. Labai smagu, kad susiurbtas turinys kaupiamas ne popieriniame maišelyje, o specialiame bakelyje, kurį labai lengva ištuštinti. Gerai ir tai, jog veikimo metu „Deerma DX700” skleidžia vos 75dB triukšmą, tad ne tik neprižadinsite kaimynų, bet ir netrukdysite gretimuose kambariuose esantiems artimiesiems.

210124-173224

Viską pabaigia triguba filtravimo sistema, apsauganti nuo dulkių ir alergenų patekimo į aplinką, todėl namai visada bus maksimaliai švarūs. Viską pasvėrus, tai „Deerma DX700” yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems palengvinti savo buitį ar tiesiog įsigyti nebrangų, bet kokybišką siurblį į sodybą, sodo namelį ar kitą vietą.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Deerma DX700” rankinį siurblį galite įsigyti vos už 39,92 euro. Geriausia dalis - į šią kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks ne tik greitai, bet ir be jokių mokesčių.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas