Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Vasarą praleisite valydami grindis? Vos už €85,10 galėtumėte šį darbą patikėti robotui ir ilsėtis

Vasarą praleisite valydami grindis? Vos už €85,10 galėtumėte šį darbą patikėti robotui ir ilsėtis

Partnerio turinys

2021-06-28, 20:10

Atėjo vasara, o jūsų galvoje sukasi mintys tik apie poilsį prie jūros ir nė negalite pagalvoti, jog reikės tvarkytis? Iš spintos neštis siurblį, tąsyti jį po visus kambarius, atpainioti jo laidą, apsivijusį baldus - būtent taip atrodo daugelio švarintis sugalvojusių žmonių dienotvarkė. Tačiau ar galėtumėte patikėti, jog išleidę vos 85,10 euro, vietoje minėtų vargų, galėsite gerti kavą, tingiai slinkdami savo išmaniojo ekraną?

Pasirodo, tai tikrai įmanoma. Šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti pigų, bet tikrai kokybišką robotą siurblį, kuris palengvins daugelio mūsų kasdienybę.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Paspaudę šią nuorodą robotą siurblį galite įsigyti vos už 85,10 euro. Į kainą įskaičiuotas ir tik 2-12 dienų trunkantis siuntimas, išvengiantis visų įmanomų mokesčių.

Daugiau apie „Alfawise V8S”

1541591092912791

​„Alfawise V8S” yra vienas tų produktų, kuris nemėgsta pernelyg afišuotis. Jo dizainas ganėtinai paprastas - juodos spalvos šlifuoto aliuminio imitacija netraukia akių, tačiau leidžia jam puikiai įsikomponuoti praktiškai bet kokiame interjere.

ezgif.com-gif-maker

​Tačiau neypatinga išvaizda ar maža kaina tikrai nereiškia, kad šis robotas yra tik pigus kvailelis. Gamintojas, jau ne vienerius metus besispecializuojantis tokio tipo siurblių gamyboje, „V8S” aprūpino specialiais jutikliais, kurie neleidžia jam nugarmėti nuo laiptų, trankytis į baldų kojas ar pasiduoti, sutikus net ir menkiausią kliūtį (siurblys geba perlipti 1,5cm aukščio slenksčius ir įveikti 15 laipsnių statumo įkalnes), pavyzdžiui kilimą.

ezgif.com-gif-maker%20(1)

​Paminėti galima ir labai robotui siurbliui svarbų dalyką - giroskopinę navigacijos sistemą, kuri padės jam sudaryti tikslų patalpos žemėlapį ir parinkti efektyvų valymo maršrutą, nepaliekant neišvalytų vietų. „Alfawise V8S” valdomas pakuotėje pridedamu, vos kelis mygtukus turinčiu pulteliu. Juo galėsite pradėti valymą, sustabdyti, grąžinti į įkrovimo stotelę ar padidinti siurbimo galią. Idealu, jei ruošiatės siurblį pirkti vyresniems tėvams, sunkiai sugyvenančius su išmaniaisiais telefonais ir jų programėlėmis.

ezgif.com-gif-maker%20(2)

​„Alfawise V8S” galima pagirti ir už net 1300pa siurbimo pajėgumą, kuris yra maždaug dvigubai didesnis, nei panašios kainos konkurentų. Tai, kartu su besisukančiais šepetėliais, padės surinkti visus nešvarumus nuo kilimų, plytelių ar parketo. Malonu ir tai, jog turėdamas ganėtinai galingą motorą šis siurblys dirba tyliai, kas naudinga, jei namie turite augintinių ar mažų vaikų.

200929-175203

​Kalbant apie veikimo ištvermę, „Alfawise V8S jūsų nenuvils - vienu įkrovimu jis gali veikti 90-120 minučių, ko visiškai pakanka išsiurbti vidutinio dydžio būstui. Be to, baterijos papildymu jums rūpintis tikrai neteks, nes pakuotėje pridedama įkrovimo stotelė, į kurią robotas geba sugrįžti savarankiškai.

ezgif.com-gif-maker%20(4)

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą robotą siurblį galite įsigyti vos už 85,10 euro. Į kainą įskaičiuotas ir tik 2-12 dienų trunkantis siuntimas, išvengiantis visų įmanomų mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas