„Xiaomi“ leis atsisakyti kibiro ir šluostės: modernus garų valytuvas, leisiantis pasirūpinti tvarka namuose, dabar parduodamas už ypatingą kainą

„Xiaomi“ leis atsisakyti kibiro ir šluostės: modernus garų valytuvas, leisiantis pasirūpinti tvarka namuose, dabar parduodamas už ypatingą kainą

Partnerio turinys

Greičiausiai nesuklysime pasakę, jog grindų valymas daugelio mūsų mėgstamiausių darbų sąrašuose užima vieną paskutinių vietų. Sunku prisiversti, reikia prisipilti kibirą ir susirasti šluostę, po to ją nuolat skalauti, keisti nešvarų vandenį ir neretai, išdžiūvus vandeniui, nusivilti valymo kokybe. Laimė, XXI amžius atslinko ir šią sferą, todėl neseniai namų valymas tapo labai lengvas ir efektyvus - šį galvos skausmą išsprendė garų valytuvai. Būtent vieną tokį prietaisą šiandien ir norėtume pasiūlyti savo skaitytojams.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti bene geriausiu kainos/kokybės santykiu rinkoje pasižymintį „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Deerma Steam Cleaner ZQ610” multifunkcinį garų valytuvą vos už 45,13 eurus. Tiesa, jums papildomai kainuos siuntimas, kurio kaina 6,79 eurai, tačiau bendra suma vis tiek išlieka itin žema. Verta paminėti ir tai, jog pirkinys jus pasieks iš Europoje esančių sandėlių, todėl pristatymas bus itin greitas.

Daugiau apie „Deerma Steam Cleaner ZQ610”

New-Deerma-DEM-ZQ610-Handheld-Steam-Cleaner-Steam-Mop-Cleaner-Multifunctional-Sterilization-Anti-Dry-Detachable-Water_1

Jei reikėtų „Deerma Steam Cleaner ZQ610” išvaizdą su kuo nors palyginti, pirmasis į galvą šovęs prietaisas būtų vienas tų modernių rankinių siurblių. Garų valytuvą sudaro variklį ir išimamą vandens bakelį talpinantis korpusas, o likusi dizaino dalis priklauso nuo jūsų uždėto antgalio, kurių pakuotėje net 5, tad nieko papildomai pirkti nereikės. Įrenginys, kaip ir būdinga „Xiaomi” gaminiams yra baltos spalvos ir turi išvaizdą pagyvinančių stilingų raudonų akcentų. Akį traukia labai patogi ir modernios formos rankena, tad šį garų valytuvą tikrai nebus gėda parodyti svečiams ar laikyti kambario kampe.

limpiador_de_vapor_xiaomi_deerma_dem_zq610_5_en_1_multifunctional_steamer_03_ad_l

Tai kaipgi veikia tas garų valytuvas? Iš esmės, labai paprastai. Į 230ml talpos bakelį įpilate vandens, prijungiate laidą į elektros lizdą ir įjungiate patį prietaisą. Jis darbui paruoštas būna jau po 20 sekundžių, todėl galite nedelsiant pradėti valymą.

Deerma-DEM-ZQ600-Steam-Cleaner-8

Pats akivaizdžiausias panaudojimo pavyzdys - drėgnas grindų valymas. Pritvirtinę pakuotėje pridedamą kietą vamzdį ir šluostės antgalį, namų grindis galite išvalyti be jokio vandens kibiro. Maža to, aukšta, bet visoms dangoms nekenksminga garų temperatūra padės pašalinti visas dėmes, purvą ir kitus nešvarumus praktiškai idealiai, ko valydami rankiniu būdu galimai net nepasiektumėte.

201209-173112

Pasirinkę trumpesnį antgalį galėsite kibti į užuolaidų ar minkštų baldų valymo misiją. Jei ant sofos pastebėjote dėmę, bet bijote naudoti stiprius cheminius produktus, „Deerma Steam Cleaner ZQ610” bus tikras išsigelbėjimas. Jis sunaikins visas audinyje esančias dulkes, purvo ar maisto likučių daleles bei taip padės baldams grąžinti jų prekinę išvaizdą. Tas pats galioja ir automobilių salonų valymui - „Deerma Steam Cleaner ZQ610” leis sėdynes ir kitas automobilių interjero dalis išvalyti neprasčiau nei profesionalioje plovykloje, o tai jums nieko nekainuos.

xiaomi-deerma-ZQ600-01

Kitas panaudojimo scenarijus - vonios blizginimas. Smulkiausi antgaliai padės nuo čiaupų nuvalyti kieto vandens nuosėdas ir be stiprių cheminių valiklių pasiekti blizgumą. Tas pats šepetėlio antgalis pasitarnaus ir šveičiant tualetą, tiksliau ne šveičiant, o valant klozetą - aukšta garų temperatūra padės išvengti nemalonaus ir varginančio šveitimo.

201209-173253

Gamintojas teigia, jog „Deerma Steam Cleaner ZQ610” tinka ir langų bei veidrodžių, tereikia pasirinkti tinkamą iš pakuotėje pridedamų antgalių.

201209-173449

„Xiaomi” yra laimėjusi ne vieną kokybės apdovanojimą, tad bendrovė siekia išlaikyti savo reputaciją ir gamindama Deerma Steam Cleaner ZQ610” - jame įdiegtos visos būtinos saugumo technologijos. Storas aliumininis vandens garintuvas, dvigubą izoliaciją turintys laidai ir jautrus termostatas neleis garų valytuvui perkaisti ir užsidegti, o išmanus elektrinės dalies dizainas padės išvengti elektros nutrenkimo.

201209-173552

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti bene geriausiu kainos/kokybės santykiu rinkoje pasižymintį „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Deerma Steam Cleaner ZQ610” multifunkcinį garų valytuvą vos už 45,13 eurus. Tiesa, jums papildomai kainuos siuntimas, kurio kaina 6,79 eurai, tačiau bendra suma vis tiek išlieka itin žema. Verta paminėti ir tai, jog pirkinys jus pasieks iš Europoje esančių sandėlių, todėl pristatymas bus itin greitas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas