„Xiaomi“ produktas tvarkai namuose užtikrinti: rankinis dulkių siurblys parduodamas gerokai pigiau nei Lietuvoje

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kuria pačią įvairiausią produkciją – nuo ausinukų ar išmaniųjų telefonų iki elektrinių paspirtukų, siurblių ar dar daugybės kitų įvairiausių produktų. Visai neseniai rašėme apie robotus dulkių siurblius, o šiandien norime Jums pasiūlyti rankinius dulkių siurblius.

Rankiniai dulkių siurbliai įprastai yra kiek pigesni nei analogiški robotai, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekonominio varianto. Dabar internetinėje parduotuvėje „Banggood“ Jūs galite įsigyti „Dreame V9“ rankinį dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 140,97 eurų, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą BGUREAS9. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog produktas atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, o taip pat pardavėjo siūloma kaina yra bent 30 eurų žemesnė nei Lietuvoje.

„Xiaomi” neretai idėjų savo produktams semiasi iš toje rinkoje lyderiaujančio produkto. Ne išimtis ir „Dreame V9”, kurio net ir pavadinimas rodo aliuzijas į premium klasei priskiriamų Jungtinės Karalystės gamintojo „Dyson” V serijos siurblių liniją. Tiesa, „Dyson” neturėjo „V9” modelio - rinkoje rasime tik „Dyson V8” ir šiuo metu naujausią „Dyson V10”.

„Dreame V9” dizainas labai primena minėtojo prekės ženklo gaminius. Siurblyje naudojamas kokybiškas plastikas, aliuminis ir kitos nesunkios medžiagos. Žinoma, „Xiaomi” galėjo pasirinkti solidesnes medžiagas, tačiau tada komfortiškai namus išsiurbti galėtų tik svarmenis pakilnoti mėgstantis vyrukas. Šiuo atveju, pasiektas puikus rezultatas - vos 1,5 kg svoris.

Pakuotėje rasime daugybę priedų:

  • Aliumininį siurbimo vamzdį
  • Siurblį
  • Minkštą besisukantį antgalį
  • 2 -1 tipo siauriems tarpams skirtą antgalį
  • 2-1 tipo šepetėlio antgalį
  • Įkroviklį
  • Prie sienos tvirtinamą įkrovimo stotelę
  • Gyvūnų plaukams skirtą antgalį
  • Instrukciją

„Dreame V9” nesiekia išrasti dviračio ir pasižymi tokio tipo siurbliams įprasta naudojimo koncepcija. Atokesniame namų kampe prie sienos pritvirtinate įkrovimo stotelę ir prie jos prijungiate įkroviklį (svarbu, kad arti tvirtinimo vietos būtų elektros kištukas). Toje vietoje siurblys ne tik krausis, bet ir bus nuolat laikomas, tad prireikus staiga išsiurbti gyvūno iš lauko prineštą purvą, vaiko ant žemės išpiltą cukrų ar šiaip išsiurbti dulkes, „Dreame V9” bus visiškai įkrautas ir pasiruošęs darbui.

Beje, kalbant apie bateriją, šis prietaisas ja pasigirti tikrai gali. 60 minutės siurbimo elektrą taupančiu režimu, 28 minutės - standartiniu arba 8 minutės itin galingu režimu. Žodžiu, rezultatas tikrai puikus - tiek laiko užteks išsiurbti net 380 kvadratinių metrų plotą. Įkrovimo procesas yra ganėtinai ilgas ir trunka 4 valandas, tačiau kadangi siurblys nuolat kraunamas - tai visiškai neaktualu. Jeigu bijote, kad baterija gali perkaisti, galime nuraminti, jog įdiegta baterijos aušinimo technologija nuo to apsaugos.

Siurbimo galia taip pat nenuvils. Didelė 20 000 pa įsiurbimo jėga bei 100 000 apsisukimų per minutę beveik prilygsta „Dyson V10 Absolute” ir visa tai - už mažiausiai 300 eurų žemesnę kainą. Be to, „Dreame V9” veikia vos 69dB garsumu, tad netrikdys tuo pat metu kamabaryje televizoriaus žiūrinčio ar telefonu kalbančio sutuoktinio.

Į filtravimą „Xiaomi” pasižiūrėjo rimtai, 5 žingsnių „HEPA” filtras sulaikys net iki 0,3 mikrono skersmens daleles. Patogu ir tai, jog jo nereikės keisti - pakaks reguliariai išplauti po vandeniu. Išfiltruotas įsiurbimo turinys patenka į dulkių 0,5 l talpos rezervuarą, kuris galbūt ir atrodo labai nedidelis, tačiau yra labai lengvai ir patogiai ištuštinamas.

Apibendrindami pasakysime, kad tokio tipo daiktas kaip „Dreame V9” yra tiesiog nepamainomas buityje. Įsivaizduokite, kaip patogu per kelias sekundes iš įkrovimo stoteles išsitraukti belaidį daiktą ir akimirksniu pašalinti netvarką namuose ar automobilyje, o ne iš atokaus namų kampo neštis sunkų siurblį ir būti įkalintam laido. Juo labiau, kai toks patogumas atsieis vos daugiau nei 200 eurų ir leis šeimos biudžetui sutaupyti net 3 šimtines.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Kol kas komentarų nėra.