Ieškantiems naujo roboto dulkių siurblio: keturios opcijos su vienu išskirtiniu lyderiu

Ieškantiems naujo roboto dulkių siurblio: keturios opcijos su vienu išskirtiniu lyderiu

Partnerio turinys

Per pastaruosius keletą metų itin išpopuliarėjo robotai dulkių siurbliai, kurių pasirinkimas rinkoje – kaip niekada didelis. Internete galima rasti įvairiausių opcijų – nuo pačios pigiausios iki itin brangios. Žinoma, visuomet geriausia ieškoti aukso viduriuko, o šiandien būtent tai ir pabandysime padaryti.

Siūlome peržiūrėti žemiau esančius keturis pasiūlymus, kurie turėtų būti verti jūsų dėmesio, jeigu ieškote naujo dulkių siurblio.

1. „Roidmi Eve Plus“

Roidmi-EVE-Plus-pilnas

Šiai dienai rinkoje galima rasti gausybę įvairiausių opcijų – nuo itin pigių, kurių kaina nesiekia 100 eurų, iki itin brangių. Tačiau daugelis jų turi vieną problemą, kuri daugeliui gali pasirodyti kaip labai erzinanti – tai nuolatinis jų valymas. Būtent dėl šios priežasties jums privalu atkreipti dėmesį į „Roidmi EVE Plus“.

Visų pirma, šis „Roidmi“ produktas kainuoja gerokai mažiau nei 500 eurų, o tai yra viena pigiausių opcijų su tokiomis plačiomis galimybėmis. Šis robotas dulkių siurblys atkeliauja su specialia įkrovimo stotele, kuri skirta ir siurblio surinktoms šiukšlėms kaupti. Ši stotelė, viduje, turi 3 litrų talpos atliekų maišelį, kurį gauname kartu su robotu, o tai reiškia, jog siurblio valymas taps tik liūdna patirtimi iš anksčiau turėtų produktų.

Tai, kad „Roidmi“ robotas dulkių siurblys yra galingas – puikiai iliustruoja jo specifikacijos. Šis produktas pasižymi 50W galia ir 2700Pa siurbimo slėgiu, kurį galima reguliuoti programėlės dėka. Ir nors tai yra daugiau nei daugelis kitų rinkoje esančių produktų, tačiau ne viskas auksas, kas auksu žiba. Verta paminėti ir tai, jog „Roidmi“ šį savo įrenginį aprūpino lazerinę LDS navigacijos technologija, o „EVE Plus“ naudoja 4.0 versiją. Visą gautą informaciją apdoroja SLAM algoritmas. Kaip jau minėjau, žemėlapių sudarymas ir orientacija aplinkoje – nepriekaištinga. Šis produktas be didesnio vargo pastebi įvairias kliūtis ir geba jų išvengti.

„Roidmi EVE Plus“ kainuoja maždaug 450 eurų, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia.

2. „Roborock S5 Max“

Roborock-S5-MAx

Dar vienas puikus pasirinkimas, tačiau kainos ir kokybės santykiu nusileidžiantis pirmajam variantui. „Roborock S5 Max“ Lietuvoje kainuoja nuo 360 eurų, tačiau šis produktas nepasiūlys šiukšlių surinkimo stotelės. Pagrindinės naujojo „Roborock“ savybės iš esmės išliko nepakitusios. „S5 Max“ modeli turi 58 W galios elektrinį variklį, o siurbimo galia siekia 2000 PA. Taip pat palaiko 4 siurbimo režimus: nuo tyliausio iki galingiausio, sudaro virtualų žemėlapį, turi plaunamą HEPA filtrą, perlipa 2 cm kliūtis, turi apsaugas bei jutiklius, kurie apsaugo nuo trankymosi į baldus ir kritimo nuo laiptų, pats sugrįžta prie įkrovimo stotelės, 5200 mAh baterijos pakanka 2,5 valandoms darbo, plauna ir siurbia grindis, turi 480 ml talpos atliekų dėžutę ir 290 ml vandens talpą, palaiko „Mi Home“ ir „Mijia“ programėles.

Tačiau esminis naujojo skirtumas ir tuo pačiu privalumas – gerokai patobulinta drėgno valymo funkcija. Su naujuoju „Roborock S5 Max“ Jūs galite kontroliuoti vandens kiekį valymo metu, o ir pati vandens talpykla yra daugiau nei dukart didesnė – 290 ml. Taip pat atsirado galimybė ir nustatyti zonas, kurių nenorite valyti šiuo būdu, todėl taip galėsite sutaupyti vandens kitoms erdvėms namuose.

Patobulintos ir planinio valymo galimybės. Dabar Jūs galėsite suplanuoti kada ir kokias erdves ar kambarius norite valyti, todėl „Roborock S5 Max“ žinos ką ir kada bei kokia eilės tvarka turi išvalyti ir išplauti. Tai išties puiki funkcija, ypatingai jeigu nenorite kasdien ar kas kelias dienas siurbti visų namų, o tik tam tikras erdves, kurios greičiau prisikaupia nešvarumų.

3. „Viomi V2 Pro“

xiaomi-sukurtas-robotas-siurblys-viomi-v2-pro-itin-funkcionalus-uz-specialia-kaina-ir-su-pristatymu-is-europos

„Xiaomi Viomi V2 Pro“ galėtų būti geras pasirinkimas tiems, kurie ieško nebrangaus, tačiau kokybiško produkto, mat šis siurblys kainuoja tik maždaug 250 eurų. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2100 Pa. Dar viena įdomi detalė – „Viomi V2 Pro“ turi dvigubą vandens ir dulkių talpyklą. Visų nešvarumų talpyklos dydis siekia 300 ml, o vandens talpa siekia 200 ml. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Xiaomi Viomi V2 Pro“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Kaip jau tikriausiai supratote, šis „Xiaomi“ produktas palaiko du valymo režimus – sausą ir drėgną. „Viomi V2 Pro“ yra itin išmanus robotas ir turi trijų skirtingų lygių vandens kontrolės sistemą. Šios sistemos dėka, siurblys nustoja valyti tuomet kai baigiasi vanduo ir tai apsaugo Jūsų grindinis nuo galimų pažeidimų. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad „Viomi V2 Pro“ modelis gali įveikti ir 2 cm aukščio kliūtis, todėl jeigu namuose turite neaukštų slenksčių ar kitų barjerų – tai nebus problema.

„Xiaomi Viomi V2 Pro“ yra lengvai valdomas per „Mi Home“ programėlę. Jeigu turite kokį nors kitą „Xiaomi“ produktą – ši aplikacija nebus Jums didelė naujiena. Nežinantiems, pasakysime, jog jos dėka Jūs galėsite stebėti savo roboto siurblio darbą tiesiogiai, nustatyti valymo zonas, suplanuoti siurbimus ir dar daugybę kitų dalykų.

4. „LIECTROUX C30B“

Liectroux-C30B-robot-vacuum-cleaner_waifu2x_art_noise2_scale_tta_1

Biudžetinis variantas tiems, kurie nenori išleisti daug. „LIECTROUX C30B” kainuoja tik kiek daugiau nei 200 eurų. Kad šis siurblys išsiskiria iš pilkos masės, išduoda jo dizainas. Užuot konstravęs nuobodžią juodą ar baltą peraugusią tabletę, gamintojas pasistengė šiam daiktui suteikti daugiau stiliaus. Taip atsirado prabangos suteikiantys sidabriniai akcentai ir blizgi raštuota viršutinė dalis, kurioje taip pat išdėstyti pagrindiniai valdymo elementai. Taip pat pasistengta, jog korpusas būtų pakankamai plonas tam, kad siurblys galėtų palįsti po baldais ir išvalyti ten susikaupusius nešvarumus.

Kas šį produktą paverčia robotu, yra daugybė įvairių jutiklių, kurie jam padeda susidaryti tikslų kambario žemėlapį. Prie šios misijos smarkiai prisideda ir japoniška „EPSON” mikroschema, apdorojanti surinktus duomenis ir išsauganti juos įrenginio atmintyje. Tai padeda „LIECTROUX C30B” savo užduotį vykdyti kur kas išmaniau nei jo konkurentams. Siurblys grindis siurbia zigzagais, tačiau puikiai atsimena, kurias vietas jau išsiurbė, o kurios liko nevalytos, kas garantuoja idealiai švarius kambarius be jokių neišvalytų zonų.

Beje, „LIECTROUX C30B” geba ne tik puikiai susidoroti su baldų kojomis, bet ir neįsipainioti, užvažiavęs ant grindų gulinčio laido. Prijungę siurblį prie namų Wi-Fi tinklo ir atsisiuntę specialią išmaniojo telefono aplikaciją, joje matysite visus siurblio sudarytus kambarių planus ir pasirinkti siurbimo/nesiurbimo zonas. Taip pat užprogramuoti, kokiomis dienomis ir valandomis robotui atlikti savo darbą. Be to, „LIECTROUX C30B” galima valdyti balso asistentais - „Amazon Alexa” ir „Google Assistant” - kas namų siurbimo kontrolę supaprastins iki minimumo.

Kalbant apie patį siurbimą, reikalų vėl turime su japonais - už tai atsakingas patikimas ir praktiškai nesidėvintis „NIDEC” motoras, užtikrinantis adekvačią 4000pa siurbimo galią. Proceso efektyvumą smarkiai didina ir V formos šepetys, iš kilimų ištraukiantis net ir giliausiai įsėdusius nešvarumus. Pridėkime ir specialias kampus išvalančias šluoteles, galimybę perlipti nedidelius slenksčius bei išvengti susidūrimo su baldais, HEPA filtrą ir turime tikrą valymo monstrą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas