Buitinė technika

LG pristatė stulbinantį produktą: pademonstruotas išskirtinio dizaino kavos aparatas, kuris pradžiugins kiekvieną entuziastą

LG, kadaise buvęs legendiniu išmaniųjų telefonų gamintoju, toliau veikia įvairiuose sektoriuose ir plečia savo gaminių šeimą. Nors dauguma iš mūsų žino Pietų Korėjos gamintoją dėl jų „webOS“ varomų televizorių modelių, tokių kaip UR7500 serija, įmonė turi ir kitų gaminių. Vienas iš naujausių yra „Duobo“, įdomiai atrodantis kavos aparatas.

LG pristatė stulbinantį produktą: pademonstruotas išskirtinio dizaino kavos aparatas, kuris pradžiugins kiekvieną entuziastą

LG ketina išleisti pirmąjį kapsulinį kavos aparatą „Duobo“, kuris bus prieinamas sutelktinio finansavimo platformoje „Kickstarter“. Priežastis, kodėl produktas bus parduodamas „Kickstarter“, o ne tradiciniuose pardavimo kanaluose - nežinoma. Žinoma, kai LG nusprendė gaminti kavos aparatą, jis turėjo šiek tiek skirtis nuo konkurentų, todėl „Duobo“ vienu metu gali naudoti dvi kapsules, kas leidžia vartotojams susikurti savo asmeninius kavos mišinius.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Žinoma, LG produktai yra žinomi kaip „išmanūs“. Klientai gali naudoti specialią programėle, kad nustatytų kiekvienos kapsulės ekstrahavimo temperatūrą, tūrį ir kitus nustatymus, kurdami savo pasirinktinius receptus. Bendrovė taip pat dalijasi profesionalių baristų sukurtais receptais, todėl klientams lengva mėgautis įvairiomis kavomis. Tikimasi, kad šis variantas ypač patiks kavos mėgėjams.

Jei pirmas dalykas, kuris ateina į galvą pamačius „LG Duobo“, yra tai, kad jis atrodo kaip erdvėlaivis, jūs ne vieni. Aš taip pat taip pagalvojau, kai pirmą kartą jį pamačiau, ir nusprendžiau parašyti antraštę, kuri tai pabrėžia. Pasirodo, bendrovė tyčia suprojektavo jį taip, kad atrodytų kaip erdvėlaivis.

„Duobo“ dizainą įkvėpė „Apollo 11“, o jo futuristinė išvaizda atspindi pradinį šūkį „Atraskite kosmoso skonį“. Produkto išleidimo data parinkta minint „Apollo 11“ nusileidimą – pirmąjį žmogaus žengimą Mėnulyje 1969 metais.

Tačiau „LG Duobo“ dizainas nėra pati ryškiausia jo savybė. Atrodo, kad įmonė iš pradžių planavo parduoti šį produktą už 799 JAV dolerius. Mėgstu kavą taip pat kaip ir daugelis kitų, bet nemokėčiau už ją beveik 1000 JAV dolerių. Žinoma, verta prisiminti, kad LG čia siūlo kažką palyginti unikalaus dėl savo dvigubo kapsulių mechanizmo.

Technologijų milžinas taip pat tikriausiai pamanė, kad ši kainodara buvo klaida, nes pakeitė kainą. Pirmiesiems 250 klientų per „Kickstarter“ „Duobo“ bus galima įsigyti už 399 dolerius. Vėliau jis bus parduodamas už 499 JAV dolerius.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

LG

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas