LG remia Ukrainos pabėgėlius: dovanojama bendrovės buitinė technika, kurios bendra vertė siekia įspūdingą sumą

LG remia Ukrainos pabėgėlius: dovanojama bendrovės buitinė technika, kurios bendra vertė siekia įspūdingą sumą

„LG Electronics“ remia Ukrainos pabėgėlius dovanodama LG buitinės technikos prietaisus, kurių bendra vertė siekia 1 mln. JAV dolerių bei teikdama kitą papildomą paramą pabėgėlių apgyvendinimui.

LG glaudžiai bendradarbiauja su šalių nevyriausybinėmis organizacijomis teikdama paramą aštuoniose šalyse, kuriose Ukrainos pabėgėlių skaičiai itin dideli, įskaitant Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Vengriją, Rumuniją, Slovakiją ir Čekijos Respubliką.

Lietuvoje LG jau suteikė paramą 8 ukrainiečių pabėgėlių registracijos centrams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Visagine, Raseiniuose ir Panevėžyje, perduodama šaldytuvus ir mikrobangų krosneles organizacijai „Raudonasis kryžius“, kuri rūpinasi ukrainiečių apgyvendinimu šalyje.

LG ir toliau tęs bendradarbiavimą su savo atstovais Europoje bei nevyriausybinėmis organizacijomis teikdama paramą Ukrainos pabėgėliams.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas