„Xiaomi“ produktų įvairovė nepaliauja stebinti: pristatyta apatiniams skirta skalbyklė, pamatykite tai patys

Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ kuria pačius įvairiausius produktus. Daugelis mūsų puikiai žino šios bendrovės gaminamus išmaniuosius telefonus, laikrodžius, televizorius ar elektrinius paspirtukus. Kompanija savo asortimente turi gausybę įvairiausių prietaisų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Xiaomi“ produktų įvairovė nepaliauja stebinti: pristatyta apatiniams skirta skalbyklė, pamatykite tai patys

Neseniai įvyko dar vieno „Xiaomi“ produkto pristatymas, o šįsyk bendrovės vadovai pademonstravo kiek netikėtą naujieną. Kinijoje oficialiai pademonstruota „Mijia“ prekiniu ženklu pažymėta apatinių drabužių skalbyklė su džiovinimo funkcija. Itin kompaktiškas produktas pasiūlys stebėtinas galimybes.

Naujoji „Xiaomi“ apatinių drabužių skalbimo mašina geba skalbti jūsų drabužius aukštoje temperatūroje, o taip pat ir juos išdžiovinti. Negana to, „Mijia“ produktas aprūpintas ir aukštos klasės dėmių šalinimo galimybe bei turi sveiko valymo funkciją. Šis įrenginys taip pat pasiūlys ir valymo garais, naktinio valymo bei panašius privalumus, o visą tai galima nustatyti su išmaniuoju telefonu.

Skelbiama, jog ši nedidelė skalbyklė palaiko 95 laipsnių temperatūros skalbimo funkcija, kuri leidžia pašalinti audinyje besislepiančias bakterijas. „Xiaomi“ naujiena taip pat palaiko 45 minučių greitąjį skalbimą ir džiovinimą bei 15 minučių greitąjį skalbimą. Tiesa, skalbimo ir džiovinimo įrenginio talpa nėra nurodyta. Kaip bebūtų, nuotraukose nesunku pastebėti kompaktišką dizainą.

„Xiaomi“ pažymi ir tai, jog šios apatinių skalbyklės funkcionalumas suteiks galimybę koreguoti vandens lygį, jo temperatūrą bei kitus skalbimo bei džiovinimo parametrus. Skalbimo mašina veikia stabiliai ir tyliai, nes joje įdiegtos smūgių slopinimo ir triukšmo mažinimo technologijos.

Naujasis „Mijia“ produktas šiuo metu yra prieinamas sutelktinio finansavimo platformose, kur jo kaina siekia maždaug 210 eurų. Skelbiama, jog standartinė šios produkto kaina turėtų siekti maždaug 263 eurus, tačiau ar ši „Xiaomi“ naujiena pasieks Europą – neskelbiama.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas