Pereiti prie turinio

Klaviatūros Logitech MX Keys atsiliepimai.

Edminas
 Dalintis

Rekomenduojami pranešimai

Naudojausi MX Keys maždaug metus, dabar pasikeičiau ją į Ergo K860. Kalbant apie MX Keys - puiki klaviatūra. Mygtukų paspaudimai itin tylūs, labai patogi rašyti, kas mane yra itin svarbu. Net nežinau ar būtų galima kažką geresnio pasiūlyti vietoje MX Keys, nes principe tai neturėjau jokių problemų, o pakeičiau grynai dėl ergonomikos, kurią suteikia K860 modelis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 minutes, Lukas Snarskis parašė:

Naudojausi MX Keys maždaug metus, dabar pasikeičiau ją į Ergo K860. Kalbant apie MX Keys - puiki klaviatūra. Mygtukų paspaudimai itin tylūs, labai patogi rašyti, kas mane yra itin svarbu. Net nežinau ar būtų galima kažką geresnio pasiūlyti vietoje MX Keys, nes principe tai neturėjau jokių problemų, o pakeičiau grynai dėl ergonomikos, kurią suteikia K860 modelis.

Įdomus pasirinkimas vietoj šios 🙂 Matau irgi pilnos klaviatūros mėgėjas esi 🙂 
Ačiū už įžvalgas!

Nuoroda į pranešimą

Prieš 2 minutes, Edminas parašė:

Įdomus pasirinkimas vietoj šios 🙂 Matau irgi pilnos klaviatūros mėgėjas esi 🙂 
Ačiū už įžvalgas!

Kasdien rašau tekstus ir turiu problemų su riešais, todėl ganėtinai svarbu yra tinkama jų pozicija. Būtent dėl to nemažai dėmesio skiriu būtent ergonomiškiems produktams, kurie šiek tiek pagelbėja, kuomet per dieną reikia praleisti 8 valandas ar daugiau rašant 😄

Nuoroda į pranešimą

Prieš 1 minutę, Lukas Snarskis parašė:

Kasdien rašau tekstus ir turiu problemų su riešais, todėl ganėtinai svarbu yra tinkama jų pozicija. Būtent dėl to nemažai dėmesio skiriu būtent ergonomiškiems produktams, kurie šiek tiek pagelbėja, kuomet per dieną reikia praleisti 8 valandas ar daugiau rašant 😄

Tai tuo pačiu gal ir pele kokia naudojiesi gali pasidalinti? 🙂 Ar tai mažiau aktualu tau?

Nuoroda į pranešimą

Prieš 13 minučių, Lukas Snarskis parašė:

MX Master 3S. Visai neseniai testavau Lift dar - irgi įdomus variantas, reikia priprasti, bet visai patiko. Apžvalgą parašęs jeigu įdomu apie šitą - ji čia.

Na taip čia tos standartinės, visų mėgiamos 🙂 Tik pastebėjau, kad atrodo kur ergonomika, ten nėra programuojamų mygtukų.. Pats jau seniai naudoju Razer Naga Trinity, esu visai patenkintas. Man kaip tik darbui pravartu ant pelės turėti papildomų funkcijų, tai tą labai gerai atidirba.

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalintis

• Dabar naršo   0 narių

• Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.
  • Sukurti naują...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas