Pereiti prie turinio

Sulenkiami išmanieji telefonai

Lukas Snarskis
 Dalintis

Rekomenduojami pranešimai

Visai neseniai pradėjau testuoti Galaxy Flip4 išmanųjį telefoną ir portale rašiau pirmuosius įspūdžius apie šį modelį. Esu ir anksčiau susidūręs su sulenkiamais įrenginiais, tačiau dabar turiu galimybę pasinaudoti kiek ilgiau. Manyčiau, kad tokie kaip flipas ateityje turėtų pakeisti dabartinius modelius, tačiau dvejonių kelia tokių modelių kaip Fold galimybės. Būtų įdomu išgirsti ką jūs galvojate apie tokius įrenginius? Ar jie pakeis kada mums jau įprastus modelius? Kodėl?

Jeigu kam įdomu - tai mano trumpą nuomonę apie Samsung Galaxy Flip4 galite paskaityti čia: https://telefonai.eu/telefonai/naujienos/kuo-skubiau-pamirskite-iprastinius-telefonus-sulenkiami-irenginiai-yra-fantastika-taciau-jus-to-dar-nezinote-402124

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkiek čiupinėjau tiek fold, tiek flip ir neradau privalumų, nors yra vienas, kad tai naujovė, "kieta". Fold yra labai didelis ir storas, labai nepatogus, nebent kažkokiom nišinėm užduotim atlikti. Flip irgi panašiai, tas jo mažumas tik butaforinis, nes jis storas ir kišenėje labai matosi, o ir svoris pvz didesnis nei paprasto S22, taigi net labiau temps kelnes žemyn. Iš ilgo ekrano naudos irgi nematau, tekstą paslinkt trumpesniame ne problema, o video žiūrėt per visą ekraną nesigaus. Vienu žodžiu žaisliukas ir tiek. 

Nuoroda į pranešimą

Aš tai manau, kad tai ką matom iš Samsung, tai tik tarpinė stotelė. Kaip minėjo Mindaugas anksčiau, tai dar jie dideli, sunkūs ir t.t., Xiaomi lyg jau kažką panašaus daro su savo Foldais. Bet vėl gi ar čia bus galutinis formatas šių lankstomų telefonų kažkaip nemanau. Dabar riboja juos iš esmės tik baterijos, kai išdirbs tai bus daug įdomesnių variantų, kaip jau kažkur matytas ir tris kartus lenkiamas ekranas ar pan. Ir tai tikriausiai su laiku pakeis planšetes (vat šio aparato reikšmės aš nepilnai suprantu 😄 ) ir vis dažniau matysime loptopuose, ką jau pradedam matyti po truputį.

Nuoroda į pranešimą

• po 3 savaičių...

Manau nereikia  kad pakeistu, bet galėtu juos tokiau kurti ir tobulinti, rinkoje reikia įvairovės, kad ir žmonės galėtu rinktis iš ko, nes naujove kita naujove pakeis visada, bet va jei tobulintu juos labiau gal daugiau pritrauktu vartotoju. man norėtusi, kad kompanijos tobulėtu kurtu vis kažka naujo ir nestovėtu vietoj. Samsung šiaip dauguma paskutiniu modeliu atrodo tokie vienodi lyg tas pats per tapati :/ o kalbant apie foldable telefonus manes pačio nelabai traukia, bet jei rinkčiaus tai man Galaxy  flip modeliai labiau ir pats tas sulenkimas patinka, nei Galaxy Fold :/ 

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalintis

• Dabar naršo   0 narių

• Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.
  • Sukurti naują...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas