Pereiti prie turinio

Kurį ryšio operatorių renkatės?

Rekomenduojami pranešimai

Beveik visą gyvenimą naudojausi Telia, viskas kaip ir gerai buvo su ryšiu ir t.t., bet.. 
Turint tiek laiko abonimentą plius kitų paslaugų jie nesugeba suteikti ryškios nuolaidos mano paslaugoms. Tik kai perėjau į kitą tinkla (Bitės) tada pasiūlė tikrai gerą kainą, bet iš principo atsisakiau. Kodėl man prašant jie to negali suteikti, tik jau kai atsisakau paslaugų.. 
Šiuo metu turiu Bitę su verslo pasiūlymu, moku tikrai mažai ir turiu viską neribotai. Bendrai ryšys normalus, nors ir randuosi nedideliam mieste, dažnai ir kaime, kolkas nebuvo problemų. 
Manau šiais laikais ryšys iš principo pas visus geras, tik vat kainos klausimas ir kiek iškaulyti pavyks 🙂 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 minutes, Reggie Milleris parašė:

Aš naudojaus Telia, Tele2, bet kai baigdavos koks geras planas, naujo normalaus nepasiūlydavo. Tai teko pereit į Bitės tarpininkų pasiūlymą. Stabiliai 12 eur moku už neribotą planą, be jokių pasiūlymų pasibaigimų. 

Mano tarpininkas geresnis pasitaikė, moku ~8e už neribotą planą 😄

Nuoroda į pranešimą

• po 3 savaičių...

seniau naudojau Pildyk -Tele2 operstoriu, bet nusibodo ju siulomi planai ir kainos, plius buvo tuometu nesamoniu.. aš toks kad man labiau teik mobiliu duomenu, o pokalbiu planai gali būt minimalus man, nereikia tu neribuotu minučiu kai daugiau rašau arba per socialine medija bendrauju, tai pasirinkau Eži ir patenkintas jo. Kadangi ežys Telia, o jis testuoja ten 5G, tai idomu kada pas eži mobilus duomenys veiks su 5G ryšiu 🤔

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalintis

• Dabar naršo   0 narių

• Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.
  • Sukurti naują...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas