Išnaudokite ribojimų laikotarpį prasmingai: šis dronas vos už €23 leis tapti pilotu

Išnaudokite ribojimų laikotarpį prasmingai: šis dronas vos už €23 leis tapti pilotu

Šį savaitgalį Lietuva pasitinka įvairiomis nuotaikomis. Kol vieni išnaudojo paskutinę progą ir šiltėjančio oro malonumais mėgaujasi pajūryje, kiti lieja apmaudą dėl šiąnakt įvestų judėjimo ribojimų. Turbūt nereikia pasakoti, jog ši situacija nėra ideali niekam, tačiau mažyčių malonumų iki trokšte trokštamų atlaisvinimų visgi galima prasimanyti. Šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti tai, kas už nedidelę sumą suteiks labai daug džiaugsmo ir ištrauks pasivaikščioti į lauką - lengvai valdomas dronas.

Paspaudę šią nuorodą ir pasirinkę „Duty Free” siuntimą 4K raiška filmuojantį ir jokių skraidymo įgūdžių nereikalaujantį „CS02” droną galite įsigyti vos už 22,94 euro. Kaip jau minėjome, į šią sumą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis pristatymas.

Daugiau apie „CS02”

Vienas didžiausių „CS02” privalumų - sumani konstrukcija. Drono propelerius laikančios kojelės susilanksto, stipriai sumažindamos matmenis ir apsaugodamos nuo išorės poveikio. Dėl to „CS02” galite drąsiai neštis kuprinėje ar netgi įgrūsti į talpesnę striukės kišenę - jam nebūtinas jo konkurentams privalomas atskiras masyvus ir daug vietos užimantis dėklas.

Gamintojas labiausiai pabrėžia nesudėtingą ir pradedančiajam subalansuotą valdymą. Tai atliekama naudojant pridedamą pultą ir telefoną. „CS02” sudėtingiausias drono valdymo užduotis - pakilimą ir nusileidimą - supaprastino iki vieno mygtuko paspaudimo. Vienas spustelėjimas ir skraidyklė - ore, nusprendėte baigti skraidymą - spustelėjimas ir ji grįžta prie jūsų - tam padeda integruotas GPS imtuvas, kitas spustelėjimas - saugiai nusileidžia. Taip pat dronas geba automatiškai išlaikyti aukštį, kas manevravimą paverčia labai lengva užduotimi.

Nesunku bus ir šiek tiek pasismaginti - paspaudę vos vieną mygtuką galite droną priversti apsiversti 360 laipsnių kampu ir atlikti kitus panašius triukus, kas turėtų itin patikti vaikams.

„CS02” aprūpintas 4K raiškos kamera, kuri sumontuota priekinėje dalyje. Jai taip pat talkina 6 ašių giroskopas, užtikrinantis, kad dronas būtų stabilus ir leistų kamerai gerai sufokusuoti vaizdą. Tai padės dronu kokybiškai nufilmuoti scenas, primenančias kino filmus. Skraidyklė taip pat leidžia fiksuoti nuotraukas, tad galėsite iš paukščio skrydžio, užfiksuoti savo vietovę. Be to, paprastas išmaniojo telefono aplikacijos dizainas leis lengvai nuotraukas ar vaizdo įrašus paredaguoti ir pasidalinti jais su draugais.

Kalbant apie bateriją, gamintojo teigimu, jos pakanka 13 minučių skrydžio, tačiau papildomai galima įsigyti dar vieną ar porą akumuliatorių ir taip skraidymo laiką padvigubinti ar patrigubinti. Beje, „CS02” gali pasigirti išties gausia komplektacija. Joje rasite ir atsarginius propelerius, ir jų apsaugas, ir netgi atsuktuvą jiems pakeisti.

Pasvėrus viską, šis pasiūlymas yra nuostabiai geras. Vos už 23 eurus patirsite galybę gerų emocijų, išmoksite pilotuoti droną, pažvelgsite į savo vietovę iš paukščio skrydžio ir visada turėsite kažką, kuo galėsite nustebinti vaikus.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir pasirinkę „Duty Free” siuntimą 4K raiška filmuojantį ir jokių skraidymo įgūdžių nereikalaujantį „CS02” droną galite įsigyti vos už 22,94 euro. Kaip jau minėjome, į šią sumą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis pristatymas.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas