Šį rugsėjį tapkime pilotais: lengviausiai valdomas dronas iš Vokietijos už ypatingą kainą

Šį rugsėjį tapkime pilotais: lengviausiai valdomas dronas iš Vokietijos už ypatingą kainą

Daugelis žmonių mėgsta kelti sau tam tikrus tikslus. Vieni siekia nubėgti tam tikrą kilometrų skaičių, kiti - pamatyti tam tikras šalis. Tačiau ruduo taip pat yra tinkamas laikas siekti ir kur paprastesnių tikslų, pavyzdžiui, išmokti pilotuoti droną, arba tokią galimybę padovanoti kam nors kitam. Būtent tam šiuo metu atsirado puiki proga - šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti labai lengvai valdomą ir daugybę privalumų turinčią skraidyklę.

Paspaudę šią nuorodą profesionalų klasei priskiriamą „ZLRC Beast SG906” droną galite įsigyti vos už 55,24 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per keletą dienų ir be jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „ZLRC Beast SG906”

Vienas didžiausių „ZLRC Beast SG906” privalumų - sumani konstrukcija. Drono propelerius laikančios kojelės susilanksto, stipriai sumažindamos matmenis ir apsaugodamos nuo išorės poveikio. Dėl to „ZLRC Beast SG906” galite drąsiai neštis kuprinėje ar netgi įgrūsti į talpesnę striukės kišenę - jam nebūtinas jo konkurentams privalomas atskiras masyvus ir daug vietos užimantis dėklas.

Gamintojas labiausiai pabrėžia nesudėtingą ir pradedančiajam subalansuotą valdymą. Tai atliekama naudojant pridedamą pultą ir telefoną. „SG906” sudėtingiausias drono valdymo užduotis - pakilimą ir nusileidimą - supaprastino iki vieno mygtuko paspaudimo. Vienas spustelėjimas ir skraidyklė - ore, nusprendėte baigti skraidymą - spustelėjimas ir ji grįžta prie jūsų - tam padeda integruotas GPS imtuvas, kitas spustelėjimas - saugiai nusileidžia. Taip pat dronas geba automatiškai išlaikyti aukštį, kas manevravimą paverčia labai lengva užduotimi.

„SG906 PRO GPS 5G” aprūpintas 4K raiškos kamera, kuri yra sumontuota ant dviejų ašių stabilizavimo galvutės. Tai padės dronu kokybiškai nufilmuoti scenas, primenančias kino filmus. Skraidyklė taip pat leidžia fiksuoti nuotraukas, tad galėsite iš paukščio skrydžio užfiksuoti savo vietovę (maksimalus pakilimo aukštis - 120 metrų) ir netgi 50 kartų priartinti vaizdą. Be to, paprastas išmaniojo telefono aplikacijos dizainas leis lengvai nuotraukas ar vaizdo įrašus paredaguoti ir pasidalinti jais su draugais.

Kitas šio drono privalumas - net 25 minučių skraidymo trukmė vienu įkrovimu. Tai užtikrina didelė 2800mAh baterija ir lengvos korpuso medžiagos

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą profesionalų klasei priskiriamą „ZLRC Beast SG906” droną galite įsigyti vos už 55,24 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per keletą dienų ir be jokių papildomų mokesčių.


Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas