„Samsung”, ne „Apple, grindžia kelią išmaniųjų telefonų revoliucijai

Ignas Petrikonis

2020-03-30, 01:00 (atnaujinta 2022-11-30, 12:47)

0 komentarų
„Samsung”, ne „Apple, grindžia kelią išmaniųjų telefonų revoliucijai

Šios blizgančios keturkampės plytelės, vadinamos išmaniaisiais telefonais, tampa vis labiau nuobodžios, o jų rinka jau pasiekė tokį tašką, kai vartotojai nenustygsta iš noro išbandyti kažką nauja. Turbūt kiekvienas iš mūsų trokštame įsigyti tokį prietaisą, kuris mumyse sužadintų emociją, o ne verstų su padidinamuoju stiklu verstų ieškoti nedidelių skirtumų, lyginant su anksčiau turėtu išmaniuoju. Šiuo metu vienintelė viltis yra sulankstomą ekraną turintys išmanieji telefonai.

„Apple” kuria daugybę inovacijų ir ne tik išmaniuosiuose (pasižiūrėkite į sau lygių neturintį „iPad Pro”), tačiau akivaizdu, jog „Samsung” šiuo metu yra ta kompanija, kuri primauja telefonų formos virsmo laikotarpyje. Panašiai, kaip „Apple” nusipelno pagyrų už tik liečiamą ekraną turinčių telefonų išpopuliarinimą, „Samsung” šiuo metu grindžia kelią į naują sulankstomų išmaniųjų erą.

„Samsung Galaxy Fold”

Be jokios abejonės, Pietų Korėjos elektronikos milžinė nėra vienintelė žengianti šį žingsnį, tačiau ji nuspelno pripažinimo už pirmojo masėms skirto įrenginio su sulankstomu ekranu pristatymą ir naujo „Galaxy Z Flip” pateikimą į rinką mažiau nei po metų. Būtų sunku įsivaizduoti, kad šios technologijos slaptose laboratorijose šiuo metu netestuoja „Apple”, tačiau kol išvysime pirmą obuolio ženklu pažymėtą lankstų telefoną, „Samsung” yra bene vienintelis pasirinkimas, jei neskaičiuotume kelių limituoto leidimo modelių iš kitų gamintojų.

Kita vertus, tai nereiškia, jog išmanieji su lanksčiais ekranais jau yra pajėgūs pakeisti nelanksčius telefonus - nauja forma gamintojams kelia daugybę iššūkių, su kuriais iki galo bus susidorota tik po kelių metų. Vis dėlto kiekviena išmaniųjų telefonų bendrovė privalo nuo kažko pradėti, kad per kelias kartas galėtų subrandinti naująjį produktą, nors toks žingsnis finansiškai ne visada atrodo protingas ir praktiškas. Turbūt nereikia turėti specifinių žinių, kad suprastum, jog pirmasis rinkai pasiūlęs naują technologiją ją greičiausiai ištobulins ir sukurs tokį gaminį, kuris iš tiesų patiks vartotojams.

„Samsung Galaxy Z Flip”

Net ir tokia kompanija, kaip „Apple”, praeityje yra pristačiusi produktų, kurie sėkmės nesusilaukė iš karto ir tik per kelis metus pamažu pelnė pirkėjų susidomėjimą. Žinoma, matant, kokių nesėkmių su pirmaisiais sulankstomo ekrano modeliais patyrė „Samsung” ir „Motorola”, nesunku atspėti, kodėl Kupertino milžinė ir kitos bendrovės delsia atsispirti nuo lieptelio ir rinkai pristatyti savuosius lankstūnus.

Sulaukę daugybės kritikos dėl pirmojo „Galaxy Fold” bėdų, korėjiečiai grįžo prie braižymo lentų ir šiemet į prekybą išleido iš pagrindų pakeistą „Galaxy Z Flip”, kuris daugelio ekspertų įvardijamas geriausiu sulankstomu telefonu šiuo metu. Būtų sunku patikėti, jog kita kompanija, išleidusi savo pirmąjį lankstaus ekrano išmanųjį, sugebės sukelti sprogimą šioje industrijoje ir aplenkti daugiau patirties turintį Pietų Korėjos konkurentą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

Pranešimas spaudai

2024-04-17, 19:54

0 komentarų

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Dėka lengvos bei kompaktiškos konstrukcijos, objektyvas ne tik užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę, tačiau ir yra patogus nešioti.

Naujasis objektyvas pasižymi didele raiška, puikiu bokeh efektu ir greitu, tiksliu, tyliu automatiniu fokusavimu. Įspūdingai lengvas, 409 g sveriantis objektyvas lengvai nešiojamas, todėl galite lengvai mėgautis kasdieniu fotografavimu, iš perspektyvos, kurią galima išgauti tik naudojant plačiakampį objektyvą.

Objektyvas turi tą patį filtro skersmenį, darbines savybes ir yra beveik tokio pat dydžio bei svorio kaip ir 2024 m. vasario mėn. paskelbtas „FE 24-50mm F2.8 G“, todėl lengva fotografuoti fotoaparatą laikant tiek rankose, tiek naudojant stabilizatorių.

„FE 16-25mm F2.8 G“ praplečia tiek fotografijos tiek videografijos galimybes fiksuojant įvairias scenas, pavyzdžiui kraštovaizdžius, architektūrą ar portretus.

Pagrindinės FE 16-25mm F2.8 G savybės

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas su naujausia optine ir mechanine konstrukcija.

  • Filtro skersmuo φ67 mm, didžiausias skersmuo 74,8 mm, ilgis 91,4 mm, svoris apie 409 g.

  • Efektyviai išdėstant tris ypač mažos dispersijos stiklus ir keturis asferinius lęšius, įskaitant vieną mažos dispersijos asferinį lęšį, sumažinamos įvairios aberacijos, pvz., chromatinė aberacija, ir pasiekiamas aukštos skiriamosios gebos vaizdas nuo ekrano centro iki kampo.

  • 11 lapelių žiedinė diafragma ir sferinių aberacijų optimizavimas užtikrina gražų bokeh efektą, kuris yra skiriamasis „Sony G“ objektyvų bruožas.

  • Labai gera fotografavimo stambiu planu geba - mažiausias fotografavimo atstumas yra 0,18 m, o didžiausias didinimas - 0,20x.

  • Įmontuoti du linijiniai varikliai leidžia greitai, tiksliai, bei tyliai fokusuoti net ir greitai judančius objektus. Taip pat palaikomas greitas, nepertraukiamas fotografavimas su AF/AE sekimu iki maždaug 120 kadrų per sekundę kartu su α9 III pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu. Sklandus sekimas net ir filmuojant 4K120p/FHD240p didelės kadrų spartos vaizdo įrašus, kuriems reikia tikslaus fokusavimo. Naudojant rankinį fokusavimą, linijinis atsakas leidžia tiksliai išgauti aukštos kokybės vaizdą.

  • Kvėpavimo kompensacija leidžia stabilizuoti vaizdą filmuojant.

  • Suderinamas su α serijos fotoaparato vaizdo stabilizavimo funkcija „Active mode“, pasiekiamas aukštas vaizdo stabilizavimo efektas.

  • Ypač patogus valdymas naudojant fokusavimo išlaikymo mygtuką, diafragmos žiedą, diafragmos paspaudimo įjungimo / išjungimo jungiklį ir fokusavimo režimo jungiklį.

  • Sukurtas taip, kad būtų atsparus dulkėms ir drėgmei, padengtas fluoro danga, neleidžiančia purvui prilipti prie priekinio objektyvo paviršiaus.

Kaina ir prieinamumas

Naująjį FE 16-25 mm F2,8 G bus galima įsigyti xx m. už maždaug xxx. Jį parduos „Sony“ įgaliotieji platintojai visoje Europoje.

Čia galima rasti įvairių išskirtinių istorijų, vaizdo įrašų ir įdomaus naujo turinio, nufilmuoto naujausiais fotoaparatais ir kitais „Sony“ gaminiais. „Sony“ Europos fotografijos centras prieinamas 22 kalbomis, jame pateikiamos naujienos, konkursai ir naujausias „Sony“ renginių kiekvienoje šalyje sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas