„Luminor“ klientai sulaukė fantastiškų naujienų: bankas skelbia apie pakeitimus, kurie turėtų patikti daugeliui klientų

Pranešimas spaudai

2024-03-14, 18:02

11 komentarai (-ų)

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Luminor“ klientai sulaukė fantastiškų naujienų: bankas skelbia apie pakeitimus, kurie turėtų patikti daugeliui klientų

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – svarbiausia pasiūlyti tai, kas reikalinga klientams. „Luminor“ informuoja, kad nuo šiol išeinančių momentinių mokėjimų limitas bus didesnis nei anksčiau.

Banko pranešime teigiama, jog nuo šiol privatiems klientams taikomas momentinių mokėjimų limitas bus 5 tūkst. eurų. „Luminor“ momentinių mokėjimų paslaugą pradėjo teikti dar 2022 metų vasarą.

„Išplėtę technines „Luminor“ banko mokėjimo sistemos galimybes, galime savo klientams pasiūlyti patogesnius elektroninius atsiskaitymus ir atlikti momentinius mokėjimus į kitus Lietuvos ar Europos bankus, kurie yra prisijungę prie tokios sistemos. Mums smagu, kad šią paslaugą pristatėme prieš vieną laukiamiausių vasaros švenčių – Jonines – ir tokiu būdu per ilgąjį savaitgalį savo klientams padėjome greitai bei paprastai atlikti elektroninius atsiskaitymus“, – teigė „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovė Lietuvoje Giedrė Blazgienė.

Momentiniai mokėjimai turi pranašumą prieš įprastus, nes mokėtojo pervesti pinigai gavėją pasiekia vos per kelias sekundes. Atliekant tokį mokėjimą pinigų pervedimo greičiui taip pat įtakos neturi skirtingi mokėjimo paslaugų teikėjai ir valstybės.

Be to, momentinį mokėjimą galima atlikti nepertraukiamai bet kuriuo paros ar savaitės metu, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Galiausiai, atliekant tokius mokėjimus užtikrinamas toks pats aukštas saugumo lygis kaip ir formuojant įprastą mokėjimo nurodymą.

11 komentarų

buratinas

o galima mano kiemsargierui atsidaryti saskaita, kai as namuose nebunu, kad kaulu nusipirktu?

Cia kas?

Kažkoks botas. Čia pasenusios naujienos. Kalba apie Jonines darbuotoja kuri senai nebedirba banke

Gintautas

Tai bankas,kuris sugeba savo kliento pinigus (terminalo)laikyti pas save nuo penktadienio iki pirmadienio.Įmonės pinigai be procentų naudojami banko.Turėtų gėda būti.Tai paleido debiliška reklamą.....

Aidas

Norėjau pasiskolinti kelis tūkstantėlius ,nuėjau į banką.tai sako;mes taip tiesiogiai akis į akį nebebdrayjam junkis per el.bankininkystę ir ten su jumis susisieks.kas per nesamonė

Tomas

Visi bankai jau kelis metus turi momentinius mokejimus, neturejo tik Luminor - arkliu pinigus veziojo para laiko :). Pastovios problemosnsu banklinkais. Skyle visiska ir dar turi drasos girtis pazanga.

Algis

Pritariu ir aš, kokie nafig momentiniai mokėjimai, jeigu kartais net po keliasdešimt minučių po pavedimo pasirašymo dar net pinigai nenurašomi, o ir nėra to mėnesio ar net savaitės, kad pas juos kas nors nestrigtų, o kaltę verčia kažkokiai IT kompanijai, kuri juos aptarnauja

Toma

Esu klientas, gaila turiu dar paskola 17 metu o tai begciau kiek kojos nesa, kokybe paslaugu tragiska, nera ko lygint su swedbank ar seb ar revolut.

Ramuns

Pritariu Dariui momentinis mokėjimas eina valandą ir daugiau ir kitos nesamonės vykstančios šiame banke fu baisu galvokit ka reklamuojat

Darius

šūdiniausias bankas Lietuvoje elementarias bet kurio banko paslaugas savo klientui įvardina kaip stebuklą.kas toliau? Ką tokiu atveju daryti? Teisingai,bėgti kuo toliau nuo tokios kontoros.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas