Apie mus

Telefonai.eu – išmaniųjų telefonų projektas, kuris pirmąsyk eteryje pasirodė 2015 metais. Nuo pat pirmos projekto starto dienos tikslas buvo supažindinti lietuviškąją auditoriją su Kinijoje gaminamais ir mažiau žinomais gamintojais. Telefonai.eu pateikdavo naujienas bei apžvalgas apie tokius gamintojus, kaip „Xiaomi“, „Meizu“, „UMi“, „Doogee“ ir dar daugybę kitų.

Kiek vėliau, šis projektas virto bendruomenės forumu, kuris, deja, tačiau nesulaukė planuoto populiarumo ir palaipsniui prarado didžiąją dalį lankytojų. Tačiau 2018 metus Telefonai.eu pradėjo sugrįždami ten, nuo ko pradėjo, ir tikimės, jog sėkmingai. Kaip ir anksčiau, stengsimės, kad telefonų naujienos ir telefonų apžvalgos būtų pateikiamos kuo objektyvesnės, įdomesnės ir žinoma informatyvesnės. Tikimės, kad mūsų siūlomas turinys bus įdomus ne tik tiems, kurie domisi kiniškais išmaniaisiais telefonais, tačiau ir populiariųjų gamintojų modeliais.

Telefonai.eu Jums pateiks naujienas ir apie „Samsung“, „Apple iPhone“ ir kitus populiariausius išmaniuosius telefonus, planšetes, kompiuterius, dėvimuosius įrenginius ir net elektromobilius. Taip pat dabar siūlome ir naują rubriką, kuri vadinasi „Nuomonės“. Čia Jūs galėsite rasti mūsų lankytojų tekstus apie jų išbandytus telefonus ar kitus prietaisus, kurie yra susiję su telefonais. Jeigu norite pasidalinti savo nuomone – galite pasinaudoti kontaktų forma ir mes suteiksime Jums galimybę publikuoti savo mintis!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas