Geros naujienos „Windows“ kompiuterių turėtojams: „MS Office“ licencija dabar kainuoja nuo 11,99€, o legalią „Windows“ versiją įsigysite vos nuo 6,14€

„Microsoft“ praėjusiais metais pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Geros naujienos „Windows“ kompiuterių turėtojams: „MS Office“ licencija dabar kainuoja nuo 11,99€, o legalią „Windows“ versiją įsigysite vos nuo 6,14€

Ir tai nebuvo vienintelė naujiena iš „Microsoft“. Praėjusiais metais debiutavo ir „Office 2021“ programinės įrangos pakuotė, kuri veikiausiai yra naudojama plačiausiai, lyginant su visomis kitomis programomis „Windows“ aplinkoje. Ir nors kardinalių pokyčių čia nėra, tačiau gamintojas patobulino viską, kas suteiktų daugiau produktyvumo vartotojams.

„Microsoft Office 2021 Pro“ kainuoja net 439,99 JAV dolerius – susimoki tiek ir gali naudotis, kad ir amžinai, na, arba iki kol nuspręsite atsinaujinti. „Microsoft“ taip pat siūlo prenumeratas, kurios žinomos kaip „Microsoft 365“, tačiau tokiu atveju jums teks mokėti kiekvieną mėnesį.

Geros naujienos! „Microsoft Office“ galima įsigyti nuo 11,99 eurų

„Microsoft“ siūlomos kainos yra beprotiškai aukštos, sunku būtų su tuo nesutikti. Būtent dėl to vertėtų apsilankyti internetinėje parduotuvėje „Godeal24“, kuri pasiūlys „Office“ pakuočių licencijas už neįtikėtinai žemą kainą. Pardavėjas siūlo ne tik „Office 2021“, bet ir senesnes versijas, pavyzdžiui, „Microsoft Office 2019“ ir pan.

Jeigu namuose turite tik vieną kompiuterį – tuomet galite rinktis „Office 2021“ pakuotę, kuri jums kainuos tik 25,61 eurus. Kiek senesnė versija parduodama už 24,59 eurus, o jeigu norite įsigyti keletą licencijų, tai „Microsoft Office 2021“ gali kainuoti ir tik 13,52 eurus.

Visi geriausi pasiūlymai, kuriais privalo pasinaudoti:

„Windows 10“ ar „Windows 11“ dar niekada nebuvo taip pigu

„Microsoft“ jau kitų metų pabaigoje ketina nutraukti „Windows 10 21H1“ palaikymą, kas reikš, jog saugumo atnaujinimai jums taps neprieinami. Išeitis – pereiti prie „Windows 10 21H2“ arba „Windows 11“ operacinės sistemos versijų. „Godeal24“ siūlo jums įsigyti ir „Win 10“ ir „Win 11“ versijas, o kainos prasideda vos nuo 6,14 eurų.

Pardavėjas taip pat siūlo įvairių pakuočių, kurios su nuolaidos kodu SGO62 prieinamos už itin žemą kainą.

Jeigu jums reikalingi sprendimai ne tik asmeniniam naudojimui – rekomenduojame peržvelgti žemiau esančius pasiūlymus, kuriems specialios kainos taikomos su nuolaidos kodu SGO50.

Verta paminėti ir tai, jog „Godeal24“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Čia jūs galite rasti ir įvairiausių įrankių, kurie padės prižiūrėti tvarką jūsų kompiuteryje. Žemiau rasite geriausius pasiūlymus šiuo klausimu:

Apie pardavėją

GoDeal24.com yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo GoDeal24.com licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į „Spam“ aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas