Internetas

Kai pigiau jau būtų nebegali: itin funkcionali kuprinė dabar nekainuoja nė 30€

Kai pigiau jau būtų nebegali: itin funkcionali kuprinė dabar nekainuoja nė 30€

Daugelis mūsų šiai dienai neapsieina be išmaniojo telefono ar kompiuterio, tačiau šie įrenginiai reikalauja ir papildomų produktų. Tikriausiai sutiksite, jog kuprinė – bene svarbiausias mūsų dienos komponentas, kuris praverčia kasdien keliaujant į mokslo įstaigą ar darbo vietą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Norint tvarkingai susidėti visus savo daiktus į turimą kuprinę – dažnai gali būti ganėtinai didelis galvos skausmas. Būtent dėl to svarbu turėti kuo patogesnę, funkcionalesnę kuprinę, o tokį pasiūlymą turi mūsų partneriai „Cafago“. Šioje internetinėje parduotuvėje dabar galima įsigyti vandeniui atsparią kuprinę, kuri kainuoja vos 25,95 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Negana to, šis pirkinys atkeliaus tiesiai iš Vokietijos sandėlio, kas garantuoja itin greitą pristatymą.

Kaip galima matyti iš kuprinės nuotraukų, ji pravers ne tik tiems, kurie nori su savimi turėti kompiuterį, piniginę ar kitus būtiniausius daiktus, tačiau ir kamerą. Šis produktas sutalpins jūsų kamerą, jos priedus, kompiuterį, gertuvę, o taip pat ir nemažai smulkių niekučių. Šiuo metu pardavėjas siūlo tik tamsiai mėlynos spalvos modelį.

„Cafago“ parduodama kuprinė, kaip jau minėjome, pasižymi atsparumo vandeniui savybėmis, todėl lietus turėtų būti ne problema. Ši kuprinė gali sutalpinti ne vieną kamerą, o tuo pačiu ir bent keletą objektyvų, o specialiuose skyreliuose jie bus laikomi itin tvirtai. Negana to, jų struktūrą jūs galėsite koreguoti, atsižvelgiant į savo turimą įrangą. Verta pastebėti, jog kuprinė turi ne vieną užtrauktuką, kurie suteiks prieigą prie reikiamų daiktų, o taip pat ir leis patogiai pasiekti tik tai, ko jums tuo momentu reikia.

Šoninėje kuprinės dalyje rasime ir vietą gertuvėje, tačiau ji gali būti puikiai tinkama ir trikojui, jeigu užsiimate fotografija ar kita veikla, kurioje reikalingas toks prietaisas. Kuprinės nugarėlėje – ir specialus skyrelis nešiojamam kompiuteriui, o taip ir kalbiukai, kur galėsite prisisegti savo raktus ar pan. Ko dar būtų galima norėti už mažiau nei 26 eurus?

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“, šią vandeniui atsparią kuprinę galite įsigyti vos už 25,95 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Negana to, šis pirkinys atkeliaus tiesiai iš Vokietijos sandėlio, kas garantuoja itin greitą pristatymą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2022-01-18, 16:58

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas