Pasirūpinkite legalia programine įranga ir ne tik: „Windows 10 Pro“ dabar kainuoja vos 5,57 eurus, tačiau tai ne vienintelis pasiūlymas!

Pasirūpinkite legalia programine įranga ir ne tik: „Windows 10 Pro“ dabar kainuoja vos 5,57 eurus, tačiau tai ne vienintelis pasiūlymas!

Partnerio turinys

Nusipirkus naują ar naudotą kompiuterį, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti – įsirašyti „Windows“ operacinę sistemą. Niekam ne paslaptis, jog tai nėra pati pigiausia programinė įranga ir už ją gali tekti pakloti šimtus eurų. Tačiau mūsų partneriai „Godeal24“ turi jums sprendimą, kuris kainuos nepalyginamai pigiau, o jūs vis tiek gausite tą patį rezultatą.

Dabar „Godeal24“ internetinėje parduotuvėj vyksta „Software Sale“ išpardavimai, o jų metu jūs galite įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos versiją vos už 5,57 eurus, o „Microsoft Office 2021 Professional“ registracijos kodas jums kainuos vos 29,99 eurus. Verta pastebėti, jog oficialioje „Microsoft“ parduotuvėje šis produktas kainuotų daugiau nei 400 eurų. Ir tai dar ne viskas, „Godeal24“ turi ir daugiau pasiūlymų.

220506-720p-gd24-€

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei šeši puodeliai kavos? Dabar tai yra realybė, o to priežastis – labai paprasta.

OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.

Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „WhoKeys.com“ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro. Tačiau kuomet kainų skirtumas yra bent 10 kartų didesnis – tai tikriausiai nėra didelė netektis, tiesa?

Nuolaidos iki 62 proc.! Viskas su nuolaidos kodu - SGO62

Nuolaidos iki 50 proc.! Viskas su nuolaidos kodu -SGO50

Dar daugiau išpardavimų! Viskas su nuolaidos kodu -SGO62

Įrankiai jūsų kompiuteriai už pačią geriausią kainą

220506-720p-gd24€

„Microsoft“ produktai nėra vienintelis dalykas, kurį jums gali pasiūlyti „Godeal24“. Šioje internetinėje parduotuvėje galite rasti ir įvairių naudingų įrankių, tarp kurių patenka „Ashampoo Photo Commander 16“, „Wise Care 365“ bei daugybė kitų.

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas